Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Виставка дитячих робіт "Намалюю мій світ!" (фотозвіт) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.05.2013 23:32

  17 травня в стінах Музею історії міста Коломиї відбулося відкриття виставки учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи ім.Я.Пстрака під гаслом "Намалюю мій світ!". На відкриття діти прийшли з батьками, і було приємно спостерігати як вони тішаться успіхам своїх дітей. Під час урочистої частини були нагороджені учні школи, які приймали активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і виставках, також були відзначені і нагороджені викладачі, а учасники отримали буклети в якості подарунку на згадку про їхню участь у виставці.

  Ця виставка експонуватиметься ще деякий час, тож є можливість її відвідати. Поспішайте! Запрошую усіх!

 • Виставка дитячих робіт "Намалюю мій світ!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.05.2013 10:35

  Друзі, маю для вас чудову новину, яка особливо буде цікавити тих, хто любить дитячу творчість, насичені кольори і позитив у всіх його проявах! Мова йде про відкриття довгоочікуваної виставки учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи.

  Виставка експонуватиметься з нагоди оголошення 2013 рік "Роком дитячої творчості" й матиме дещо звітний та підсумовуючий характер. В залі музею будуть представлені кращі роботи учнів усіх класів школи за 2012-13 навчальний рік. Звичайно, абсолютно всі кращі роботи наших учнів виставковий зал просто не в змозі вмістив, тож були відібрані самі яскраві твори.

  Отже, запрошую усіх на виставку учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака "Намалюю мій світ!". Відкриття виставки відбудеться 17 травня 0 15.00 в приміщенні Музею історії міста Коломиї (вул. Романа Шухевича, 80).

 • Діти птахів в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 05.05.2013 09:10

  Дітки всіх створінь виглядають особливо милими й симпатичними. Безперечно, це стосується й дітей птахів. Про пташенят відомо багато цікавої інформації, так само як і про їхніх турботливих батьків.

  Так, наприклад куріпка, зачувши небезпеку, буквально втікає з гнізда, попередньо відкотивши звідти яйця в різні боки. Уважна мати проробляє це щоразу, як лише її, сидячу на кладці, потурбують. З часом повертається в гніздо, акуратно зібравши яйця і не пошкодивши жодного. Зрозуміло, це своєрідний спосіб турботи про потомство.

  А у такого великого птаха, як болотна сова, існує цілий сімейний підряд. Відклавши одне яйце в безпечному місці під купиною, птиця чекає, поки проклюнеться пташеня, і більш пізні яйця стане висиджувати вже на пару з ним. Така поведінка характерна також для чапель і лелек, у яких пташенята оперяються не відразу, а поступово.

 • Ці загадкові сови... в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.04.2013 14:12

  Давайте згадаємо роки навчання в школі, зокрема такий предмет як зоологію. А заразом нагадаємо про таку науку як орнітологія та її пір'ястий предмет дослідження.

  Орнітологія — наука про птахів, один з розділів зоології. Вивчає птахів, їхню ембріологію, морфологію, фізіологію, екологію, систематику і географічне розповсюдження.

  Усі птахи дивовижні створіння, адже сам факт, що вони можуть літати — вже не залишає нас байдужими, й не кажучи про їхню цікаву будову тіла і оперення. Та деякі з птахів особливо привертають нашу увагу, зачаровують, ба навіть стають загальними улюбленцями і культовими героями. До таких належать й сови. Згадаймо дещо про них!

 • Тайванські плакати про охорону здоров'я в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.04.2013 23:20

  Не помилюсь, коли скажу, що більшість з нас ще пам'ятає соціальні плакати радянських часів, до того ж, їх подекуди можна зустріти ще й сьогодні. А в радянські часи їх можна було спостерігати буквально в усіх громадських місцях, в навчальних закладах, на сторінках журналів та газет. Комусь вони подобались, комусь ні, але безперечно, це була професійна подача інформації у власному своєрідному стилі.

  А сьогодні пропоную переглянути невеличку колекцію тайванських плакатів 1959 року на тему охорони здоров'я. До речі, досить цікаві.

Всього 304 на 61 сторінці