Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Всесвітньо відома Гусінь Льюїса Керрола. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 14.01.2010 20:10

  Гусінь... Якою б вона не була - зеленою і лисою чи кольоровою і пелехатою, симпатичною чи огидною - все ж це один з етапів трансформації метелика. А метелики - це вже наша тема! Тому і гусінь нас цікавитиме - ми ж МЕТЕЛИКОМАНИ!

  Але ж нас, окрім метеликів, ще цікавить й мистецтво. А мене, особисто, ще й мистецтво книжкової ілюстрації. Тому й не дивно, що ця стаття присвячується всесвітньо відомій Синій Гусениці Льюїса Керрола. Хто ж з нею не знайомий? Тільки той, хто не читав "Аліси в Країні Чудес". А хто ж її не читав?!

  Наворочена гусінь
  Наворочена гусінь
  4 коментарі
 • Діти метеликів. Які вони? в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2010 19:31

  У комашиному світі постійно існує дві проблеми: як знайти їжу і як не стати їжею. Тому, щоб замаскуватись, ці комахи вдаються до найрізноманітніших хитрощів. Приміром, одна коста-риканська гусениця виглядає, як пташиний послід. А ще є гусінь, яка дуже нагадує палички, є такі, що лякають своїм виглядом, і такі, що залишаються непоміченими через свою форму та окрас.

  6 коментарів
 • Нові кондитерські ідеї Галини Двілюк. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2010 16:49

  Так от, з того часу, хоч і небагато "згущонки витекло", та все ж майстриня склавши рук не сиділа — місила, ліпила, змішувала, розмальовувала, декорувала. Одним словом вкладала душу і тіло в мрію кожної дитини, романтика і просто ласуна.

  Тому, дорогенькі, приймайте роботу — свіженькі тортики від Галини Двілюк!

  Сорочка для пана Романа
  Сорочка для пана Романа
 • Казкові метелики фотографа Гейл Франі. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 12.01.2010 17:43

  Хто з вас, дорогенькі, ще живе в дитинстві? Можливо хтось товаришує з феями? Феї дуже подібні до метеликів, хіба ні?

  Фотограф Гейл Франі вже давно дружить з феями, і може перетворити на фею будь-яку дівчинку.

 • Метелики і шрифти. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 10.01.2010 18:19

  В кожному метелику з фотографії можна було вгледіти неймовірну графіку - ніби художники різних стилі приклали свою творчу руку до їхнього "вбрання". Можна було розгледіти щось імпресіоністичне, авангардне, абстрактне, модерне, футуристичне, оп-артне, експресіоністичне і навіть щось примітивне і фольклорне. При чому, кожне зображення унікальне і неповторне для того або іншого виду і використовується комахами для залучення партнера в шлюбні ігри або для маскування проти хижаків.

  Проте, фотограф К'єл Сандведон побачив в них щось більше, ніж просто красивий узор. На протязі десятиліть він шукав дещо інше, і вгледів в їхніх крильцях...абетку! Оце так зашифрувалися!

  Правда, фотограф виявився англомовним, тому і букви побачив англійські – від A до Z. Хоча, якби подібна ідея прийшла в голову українському фотографові, ймовірно, на крилах метелика знайшлося б місце і кирилиці.

Всього 304 на 61 сторінці