Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Креативні канапки. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 28.01.2010 23:57

  Всі ми, час-від-часу, не проти перекусити канапками, хіба ні? Правда, хтось полюбляє сандвічі, а хтось і бутерброди. Та від зміни назви це блюдо не стає не кращим не гіршим.

  Та все ж, дещо таки може покращити споживання цих "заправлених" кавалків хліба. Я маю на увазі зовнішній вигляд канапок. Адже, веселий вигляд бутербродів здатен творити дива, наприклад, пришвидшити поглинання цього перекусону маленькими дітьми! Ось за цю відчайдушну справу і взявся британський "дизайнер канапок".

 • Знайомтеся з українським стімпанкером Бобом Бассетом! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.01.2010 02:00

  Та менше з тим, та більше з іншим - з творчістю українського божевільного "шкіряника" Боба Бассета.

  Взагалі, загальний стиль стімпанка виглядає далеко не ідеалістичним, навпаки - цинічним, грубо відвертим, песимістичним та анти-утопічним по суті своїй. Та немає чому дивуватися - хоча цей стиль і наслідує Вікторіанську Англію 19 століття з її тягою до технічних парових машин, все ж, вступивши в "хімічну реакцію" з іншими стилістичними "прєлєстями" сучасного світу перетворився на той божевільний продукт, ріст та популяризацію якого можна спостерігати зараз по цілому світі.

  І, відверто кажучи, левина доля усього "творчого розмаїття" стімпанку мені не тільки незрозуміла, але й бридкувата, щось на зразок "ойякагидоталюдонькідобрі" чи "фуякакаканавітьінепоказуйте". Взяти хоча б шкіряно-металеві маски типу Голови Професора Доуеля з відвертим натяком на збочинство. Та є, все ж, досить цікаві і привабливі речі серед того загадкового стімпанку.

  Це ж стосується і творчого доробку українського стімпанкера Боба Бассета - з одного боку неймовірна працьовитість та професіоналізм щодо художньої шкіряної пластики, що так і хочеться відмітити, та з другого боку... -. ..оті маски суміші "айлбібег" і "садо-мазо"... Навіть й на думку не приходить за яким призначенням їх нарід використовує.

  Сама скромна серед них була, мабуть, ця. Така собі маска стімпанка-пірата.

  19 коментарів
 • Метеликоманам присвячується! в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 25.01.2010 23:30

  Слухайте, дорогенькі, якби метелики знали як їх всі обожнюють, вони б точно загордилися і вимагали б у комерсантів свій відсоток, а судячи з їхньої популярності - відсоток був би не маленький.

 • Серце в подарунок! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2010 22:18

  Сердечні справи – серйозна річ, це вам скаже любий гіпертонік і атеросклерозник. Та й хто ж би в тому сумнівався?

  Та серцева недостатність не перша проблема гризотного люду в сердечних справах, є ще – нерозділене кохання. Адже серце не просто мотор нашого організму, а ще й святковий весільній подарунок молодій від молодого! Саме з цих двох причин слід тримати своє серце в повному порядку і повній бойовій готовності, бо в любий момент воно може згодитися не тільки для кардіологічної колекції, а й для класичної підвінечної пари "руки і серця"!

  В підсумок сказаного – хочу продовжити: мало мати любляче серце, треба ще вміти подати його в пристойному вигляді!

  Отже, будемо вчитися дарувати свої СЕРЦЯ коханим нам людям КРАСИВО!

  4 коментарі
 • Подаруй мені золоту рибку! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2010 23:34


  Даруйте своїм друзям і коханим тільки найкраще!

  А Золота рибка, яка виконує усі бажання – чим не гідний подарунок до любої оказії!

  7 коментарів
Всього 304 на 61 сторінці