Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Смешные морды! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.02.2010 22:43

  Не удивляйтесь - пишу я, но на русском. Просто захотелось похихикать, и в поиске чего-то ухахатывающего нашла тварюк с коментами, а они все на русском - пришлось адаптироваться под фотки.

  Специально для вас пронумерую - для удобности. А вы мне наклацайте какая фотка вас особенно росхахатала - интересно ведь!

  1
  1
  3 коментарі
 • Карвінг - мистецька різанина по овочам і фруктам. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 03.02.2010 20:38

  В умілих руках карвінгіста, з використанням загостреного ножа, звичайний кавун, папайя, гарбуз перетворюються на букет квітів або ж скульптуру людини або птаха.

  Майже будь-який фрукт або овоч можна використовувати для художнього різьблення. Майстер просто повинен враховувати його структуру і правильно використовувати колір для імітації вибраної теми. Але все таки в мистецтві карвінгу першість належить кавуну, тому як поварам-різьбярам найлегше додати цій ягоді просто чарівного контури у створенні фігурок людей, тварин, птахів, всіляких орнаментів і квітів.

 • Лимонад від Андрія Крицуна. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.02.2010 17:12

  Дорогенькі, хто вже читав попередню статтю про графіка-дизайнера і карикатуриста Андрія Крицуна - мали можливість "спробувати на смак" його графічно-карикатурного "Васабі". А тепер пропоную вам "запити" все те діло його шаржовим "Лимонадом"!

  А що ж таке лимонад? Що перше приходить вам на думку, коли ви чуєте це слово? "Лимонад – солодкий безалкогольний напій, часто буває газований. Володіє прохолоджуючою властивістю. Приготовляється з фруктів, ягід чи синтетичних продуктів" - пояснив Андрій. А й справді, хто не куштував цього напою? У вихідний день, зібравшись разом з друзями, перехилити одне-два горня свіженького лимонаду, заїдаючи тортиком - МИЛЕ ДІЛО!

  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  7 коментарів
 • Зробити корисну їжу ПРИВАБЛИВОЮ - не проблема! в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 31.01.2010 18:24

  Смачно поїсти, мабуть, любить кожен. Інша справа - для кожного СМАЧНЕ індивідуальне. Всім зрозуміло - що для одного смакота, для іншого може виявитися "фубякою". І тут грають роль не тільки смаки з дитинства, але й сама наявність цього самого ДИТИНСТВА.

  Дорогенькі, ті хто має діток мене зрозуміють - нагодувати корисною їжею перебірливу дитину це практично геройство! Адже, як пояснити маленькій дитині що корисна їжа НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО має нам подобатися, але її ОБОВ'ЯЗКОВО треба їсти? І як взагалі можна "примусити" малу нехочуху їсти корисні продукти?

  А буває, що таким перебірливим виявляється й ваш коханий, який пічкається на робочій обідній перерві чим-небудь тільки не корисною їжею.

  Винахідливі японські дизайнери "веселої" корисної їжі пропонують свій варіант споживання продуктів для дітей та дорослих.

 • Дитячі картинки Адрі Карденас. Суцільний ПОЗИТИВ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.01.2010 00:01

  Я познайомилася з Адрі кілька днів тому, і так захопилася її акриловим живописом, що просто мусила написати про неї та її творчість статтю. Адже її творчість це суцільний ПОЗИТИВ!

Всього 304 на 61 сторінці