Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Модна кераміка Юрія Мусатова. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.04.2010 00:46

  Дорогенькі, давно вже хотіла познайомити вас з Юрієм.

  Направду, оригінальний дизайнер-керамік, майстер на всі руки...а руки має ЗОЛОТІ!

  4 коментарі
 • Сорочки Миколи Симчича. І хто сказав, що вишивка це не чоловіча справа? в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 14.03.2010 22:48

  А з Миколою Симчичем я познайомилась в майстерні Валерія Дідорака (я ж казала, тут кого тільки не зустрінеш))). Він забіг на кілька хвилин по справі...і затримався (а чому б і не затриматися, раз така файна компанія, і на столі кава із зефіром).

  Пан Микола виявився ласим на солодощі, і мене це дуже навіть втішило (люблю людей, які люблять солодке). До того ж, мені поталанило – була моделлю для нової вишиванки Миколи. Що й було відразу зафіксовано, а тепер і продемонстровано. (Заразом глипнете на кавалок затишної майстерні Валерія Дідорака.)

 • Об'ємні картини зі шкіри Валерія Дідорака. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2010 16:44

  Не так багато в Україні є майстрів по художній обробці шкіри, тим більш таких, які опанували цю професію самотужки. А Валерій Дідорак - коломийський талановитий ремісник, який створює красиві об'ємні картини зі шкіри. Не дивлячись на те, що він не має мистецької освіти, все ж він перебуває у постійному творчому пошукові та використовую кожну нагоду щоб чогось навчитися від художників Коломийщини. Благо, що художників-друзів Валерій має чимало. Та й ще б йому їх не мати, адже він дуже гостинний, щирий і товариський, завжди готовий допомогти в любій добрій справі!

  З Валерієм я познайомилась нещодавно, хоча з його роботами була знайома ще років 6 тому - бачила на його виставці в Коломийському музеї історії міста.

 • Cara Carmina - мама власного лялькового світу. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 22:37

  Буває у вас так, що ви ніби не знайомі з кимось, але відчуваєте, що все життя знаєте цю людину?

  У мене таке трапляється...частенько. Ось і у випадку з Карою я відчула щось подібне. Ще не знаючи цю людину, я вже пройнялася до неї симпатією. А її творчі роботи розповіли майже все про неї. А решта, вона розповіла в своєму інтерв'ю.

  Отже, знайомтеся з Карою Карміною (Cara Carmina) - сонячним зайчиком по життю і люблячою мамою для своїх ляльок!

  3 коментарі
 • Ювелірні семінари Ursi Galletti. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 21:45

  На сьогоднішній день ливарна техніка однакова як у нас, так і за кордоном – використовуються ті самі матеріали та інструменти. Проводяться різноманітні семінари та курси по ювелірній справі, правда, в основному за кордоном. Та в нашій країні є багато навчальних закладів, в яких студенти можуть навчитися ювелірної справи і спробувати себе в усіх техніках цього виду мистецтва.

  Отже, розповім вам коротко про ювелірний семінар Ursi Galletti в Сент-Луїс (місто в штаті Міссурі, США). Взагалі, пан Ursi Galletti проводить семінари та курси з різними техніками ювелірної справи. Цього разу покажу фото з семінару ювелірної ливарної справи.

  На цьому семінарі учні виготовляють оригінальний кулон з шорсткуватою фактурою. Ось такий.

Всього 304 на 61 сторінці