Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Сучасна книжкова ілюстрація. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.07.2010 17:52

  В настроях сучасної світової книжкової ілюстрації можна вгледіти усю палітру сучасного буття: тут вам винахідливість з оригінальністю, практичність зі спрощеністю, любов до містичного та загадкового, місцями дитяча простота, а часом чорний гумор, ще трохи світла, купка сміття, кольорових блискіток і глянцю. А щодо техніки та стилю виконання – тут багатство та різноманіття – від класичних графічних технік до оригінальних авторських прийомів.

  Справді, сьогодні, в час новітніх інформаційних технологій, важко привернути увагу розбалуваного картинками читача. Мало просто намалювати реалістичних звичних героїв сюжету використовуючи класичні техніки та матеріали, адже цим нікого сьогодні не здивуєш. Ще пів біди, якщо це нові і незнайомі нікому персонажі – тут можна відірватися. Та на скільки ускладнюється ситуація для ілюстратора, якщо перед ним стоїть завдання проілюструвати класичний відомий усім твір чи казку, адже хтось колись його та все ж ілюстрував, і значить треба придумати щось нове і, по можливості, краще та оригінальніше за попереднє. А особливо це складно робити ще й тому, що даний твір у читача звик асоціюватися зі "старими" ілюстраціями, а новому ілюстратору, у цих умовах, слід створити новий "модний імідж" героям даному твору, та ще й такий, щоб сподобався і запам'ятався читачу.

  Особливо цікавими, для мене, виглядають ілюстрації з використанням паперу та інших матеріалів, різноманітні колажі та фотомонтажі. До того ж, останнім часом, я захопилась ілюстраціями іспанських, португальських, аргентинських та мексиканських ілюстраторів. Пропоную й вам переглянути невеличку купку цікавих сучасних ілюстрації, більшість з яких, звичайно, дитячі...ви ж знаєте мою пристрасть до дитячих книжок.))

  Почнемо з ілюстрацій португалки Ana Ventura. Зверніть увагу, особливо цікавими, як на мене, виглядають її експерименти з фотками звичайних, на перший погляд, предметів та речей.

  2 коментарі
 • Нове покоління МОКША ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.07.2010 17:58

  Ця стаття про нове, не схоже ні на що, про рідне і дуже людяне, глибинне і вмістиме, несамовито позитивне, кисневе покоління - МОКША!

  Не чули про них??? О, це люди, які живуть життям на усю його ширину і глибину, це осінньо-літньо-весняно-зимові енерджайзери, які випромінюють сонячне тепло при будь-яких погодних та психологічних умовах, вони "ЗА" людей, землю і природу, вони вільно прямують усіма шляхами світу, майже не торкаючись землі - це оновлене і очищене покоління від маразмів і стереотипів - знайомтеся: це МОКШАнці!

  2 коментарі
 • Виставка вітражів Наталі Гайдаш у Коломиї! Відкриття 13 травня, музей "Писанка", о 15.00! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.05.2010 13:15

  Дорогенькі, маю чудову новину для людей мистецтва і любителів усього красиво і мистецького!

  13 травня в 15.00, в Коломийському музеї "Писанка" відбудеться відкриття виставки творчих робіт Наталі Гайдаш! Виставка називається "Трохи про себе".

  2 коментарі
 • Витинанко-аплікація "Зоряне дерево з пташками". в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 12.05.2010 11:57

  Дорогенькі, в майстер-класі є свіжак!!! Не так давно доробила свою витинанко-аплікацію "Зоряне дерево з пташками". Все гарненько зафоткала і засканувала, тепер вам покажу і розкажу. Якщо маєте бажання і час – можете зробити щось подібне.

 • Всі до Франківська на СВЯТО КОВАЛІВ (7 – 10 травня 2010)! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.05.2010 09:00

  Дорогенькі, маю нагоду, разом зі славним Станіславом, організаторами та усією ковальською громадою, запросити вас на VIII міжнародний фестиваль "Свято ковалів", який відбудеться 7 – 10 травня 2010 в м. Івано-Франківську в рамках святкування Дня міста! Безумовно, Франківський ковальський ФЕСТ – це не забутні враження і купа позитивних емоцій!

Всього 304 на 61 сторінці