Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Світлова графіка Браяна Харта (Brian Hart). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2010 23:39

  Brian Hart – молодий перспективний американський художник і дизайнер, який малює світлом. З ним я познайомилась не так давно, але переглянувши його роботи відразу захотіла написати про нього і його світлові малюнки. Краще дослідивши цю тему, переглянувши не одну купу нетівської інформації про light art (light writing, light painting, light graffiti) іноземних "світляків" та художників на просторах нашої Батьківщини (їх, між іншим, у нас одиниці), почала "бомбардувати" запитаннями Браяна. В результаті вийшло ось таке інтерв'ю з густо засіяними світло-малюнками Браяна.

 • ШТУКИ в каждые руки! Все на выставку 11 сентября! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.09.2010 17:57

  Народ, скоро выставка хендмейдеров в Киеве – восьмая выставка ШТУКИ!

  А точнее вот когда: 11 сентября 2010 года, суббота, с 13:00 до 21:00.

  И вот где: Киев, Ивана Мазепы, 17 (Галерея ЛАВРА, внутри помещения) (Арсенальная, возле парка Славы).

  ВЫСТАВКА БУДЕТ ТОЛЬКО ОДИН ДЕНЬ!!!

 • Було таке місто Прип'ять... в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.09.2010 01:01

  Дорогенькі, вчора перебирала старі книжки і журнали...знайшла шмат історії...і так мені закортіло, щоб і ви це побачили...

  Бо ж було колись таке місто Прип'ять...і було там життя...

 • Боді-арт в дизайні реклами. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.08.2010 00:04

  Мабуть всім відомо, що боді-арт (body art, body painting) – мистецтво старе як світ, і взагалі вважається найдавнішим. А розмальовували себе люди з різних причин, переважно це був один із засобів налякати або привабити. І тут мабуть доречним буде згадати всім відому фразу "Хліба та видовищ!", бо саме ці причини – необхідність і мистецтво – штовхали людей на візуальні зміни свого тіла. Та сьогодні ця "давня необхідність" перейшла з рангу "хліба" у ранг "видовища".

  Ну і звичайно, реклама, як дратівливий двигун прогресу, не залишається осторонь, і по повній використовує мистецтво боді-арту. Ясне діло, банальна реклама на нас не діє, адже нас так просто голими руками не візьмеш! А що, як ці руки будуть розмальовані?

  Саме цей прийом і застосовує, в роботі над рекламними фото та роликами, художник Guido Daniele.

 • Геть фарби і нехай буде світло! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.08.2010 22:40

  Світлове графіті, відоме також як живопис світлом – ефемерний підхід до мистецтва, де художник висловлюється використовуючи рух світла, створює неймовірні образи і сюжети на вулицях, в природі, а в художніх студіях. Їхня творчість виходить за рамки традиційних засобів масової інформації. Часом важко й віднести це до якого-не-будь виду мистецтва, адже художники створюють мікси різних видів мистецтва у своїх роботах, наприклад фотографію і відео, однак у будь-якому випадку результат робить перегляд цієї творчості цікавим і захопливим. І кількість сучасних художників, які працюють у цій галузі чим раз збільшується.

  Особливо мені до вподоби світлова каліграфія. Один з таких фотографів-графіків, що займається професійною фотографією є француз Julien Breton, в чиїх роботах майстерно поєднані обидва мистецтва: каліграфія та фотографія. Крім того, в цій серії він чудово використовує не тільки арабські символи, але й елементи танцю – цікаве поєднання видів мистецтва.

Всього 304 на 61 сторінці