Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Книжкова тема. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.09.2010 17:49

  Дорогенькі, 17 Міжнародний "Форум видавців у Львові" добіг до свого кінця. Звичайно, я там побувала, дещо пофоткала, все вам покажу і розкажу. От тільки усі думки і слова в порядок приведу і в статтю сформую. Так-що чекайте.

  А поки будете чекати – ось вам фото-купка на книжкову тему для навіювання апетиту. Смачного!

 • Виставка у Львові "Папір. Перевтілення". Запрошуються усі! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 14.09.2010 00:01

  Можливо ви вже чули думку, що друкована книжка відійде у небуття, і наші внуки зможуть побачити її тільки у музеях чи на прабатьківських горищах. Справді, електронні книжки та новітні мас-медіа наступають на п'яти старій добрій паперовій книжці. І якщо так і далі піде – навіть дітки в садочку будуть вивчати абетку в електронному варіанті. І ось хто безперечно радітиме наслідкам цього прогресу, так це зелені мешканці нашої планети, адже дерева вже давно про це мріють.

  І можливо тоді люди будуть застосовувати нові матеріали та технології у виготовленні паперу, адже навіть якщо всі книжки планети стануть електронними, все ж деякі з них залишаться паперовими, і будуть дивувати і захоплювати справжніх поціновувачів мистецтва книги. Крім того, папір, як професійний матеріал багатьох видів мистецтва просто життєво необхідний для реалізації творчих ідей та фантазій митців, дизайнерів і художників.

  І ось, наприклад, для такої виставки як "Папір. Перевтілення", яка відбудеться незабаром під час 17 Міжнародного "Форуму видавців у Львові", і на яку я усіх вас запрошую!

 • Весна прийшла! ЯКі прилетіли! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.09.2010 17:23

  А серед друзів Олега з'явилися не тільки художники і ковалі, але й пілоти та авіа-любителі. Власне одному з них, а саме Олександру Гаврилюку (керівникові Львівського авіаспортивного клубу), і призначений цей крилатий подарунок.

  А ось власне й сам "подарунок" – інтерпретація літака ЯК-52.

 • Загадкові малюнки Amandine Urruty. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2010 22:30

  Фантазія дивна річ... У когось вона б'є фонтаном, у когось тече струмочком, і у кожного вона рухається своїм унікальним шляхом. Малюнки кольоровими олівцями Amandine Urruty можуть подобатись, а можуть не подобатись, але безперечно ніхто не зможе її звинуватити у відсутності фантазії. Судіть самі.

 • Модна біжутерія Абра Кадабри. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.09.2010 02:54

  Абра Кадабра – молода талановита дизайнерка з Києва, звати її Лєра. Коротко про неї: багато працює, створює цікаву біжутерію, ліпить і розписує її вручну, дружить з модельєркою Тетяною Карамболь, рятує від голодної смерті і бруду бездомних котів і успішно виховує і відгодовує дуже симпатичного синочка – кота Нікотина. А більше про себе і свою творчість вона розповість сама.

Всього 304 на 61 сторінці