Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Авторські вітражі Наталі Гайдаш. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2010 02:10

  Наталя робить високохудожній вітраж, із власним баченням цього виду мистецтва. В усіх її роботах, так-чи-інакше, відчувається її базова освіта – живопис. І хоча вона живописець за освітою, це тільки допомагає у роботі, бо завдяки цьому її вітражі стають своєрідними та унікальними. А ще, оригінальності в її вітражах, додає використання нею металевого декору. Її роботи можна побачити й в живу, наприклад у львівській галереї "Зелена канапа" – зараз там експонується виставка "Погляд крізь серце", роботи будуть там до 21 листопада. А хто не встигне, може побачити роботи Наталі в салоні "Художник", що у Львові, на Проспекті Шевченка, 3 – там вони будуть цілий грудень.

 • Життєрадісний еко-дизайн естонця Павла Сидоренко. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 23:54

  Павло Сидоренко – естонський дизайнер, який народився 1980 року, в Таллінні. Навчався промисловому дизайну в Естонській академії мистецтв, яку закінчив у 2006 році. Як він сам розповідає про свою творчість: "Моя мета полягає у створенні функціональної та грайливої продукції, яка зберігає свою простоту, взаємодіючи з простором і користувачем. Щоб створити не тільки виключно прагматичну необхідність, а й передати емоційну якість у повсякденному середовищі."

 • Гайда всі на Фестиваль "МАНУСКРИПТУМ"! Залишилося кілька днів до відкриття! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 21:44

  Отже, дорогенькі, до відкриття Фестивалю "МАНУСКРИПТУМ" залишилося кілька днів! Він відбуватиметься з 11 по 14 листопада, під час осіннього книжкового ярмарку "Медвін", на базі виставкового центру Університету фізкультури (М. Республіканський Стадіон). Виставкові зали будуть відчинені з 10.00 до 19.00, вхід вільний. Раджу вже сьогодні розпланувати час так, щоб відвідати це свято і отримати свою порцію естетичного задоволення та позитиву!

 • Фестиваль каліграфії, шрифта і книги "МАНУСКРИПТУМ" вже скоро! Запрошуються ВСІ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 05.11.2010 15:50

  А організатор запевняє, що фестиваль не залишить нікого байдужим, і гості зможуть побачити унікальні, небачені до цього, мистецькі шедеври: "У рамках фестивалю Ви побачите вишукану каліграфію, красиву ілюстрацію, майстерне оформлення книги, найфантастичніші шрифти, мініатюрний офорт і величезні графіті. Ви зробите подорож в минуле і уявите майбутнє... Історична частина виставки буде представлена справді унікальними зразками стародруку і гравюри – старовинних географічних карт. Крім того, там же будуть роботи сучасних авторів, які підтримують і розвивають традицію. Такого ви не побачите ніде і ніколи, запевняємо всіх!"

 • Леся Падун з керамікою по життю. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.10.2010 02:19

  Леся Падун – направду вільний художник, навіть не так, а ось так: ВІЛЬНИЙ художник! Адже вона вільна не тільки від гнітючих рамок постійного робочого місця і прискіпливого нагляду роботодавця, а й від стереотипів і шаблонів у роботі і творчості. І кераміка для неї, не просто примха життя, а життєва необхідність!

Всього 304 на 61 сторінці