Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Іспанська кераміка Альберта Бустос (Bustos Ceramista Escultor). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.12.2010 15:18

  Його твори наче мелодійні пісні – такі ж легкі і граційні. І якщо це пісня – то це пісня про красу природи і життя. Кераміка Альберта, з її простотою форми та ліній, природними натуральними кольорами та графічним декором, дивовижно органічна і самодостатня. Це й не дивно, адже навколишня природа, серед якої живе і творить Альберт, здатна надихнути на дивовижні речі.

  А я б собі не пробачила, як би не розповіла вам, дорогенькі, про ці дивовижні скульптури та їхнього творця. Отже, хочу познайомити вас з мистецтвом Bustos Escultura та автором керамічних творів – Альбертом!

  Альберт та його експозиція виставки-продаж
  Альберт та його експозиція виставки-продаж
 • Моя персональна виставка монотипій "Сучасна Біблія"! Заходьте! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 28.11.2010 01:54

  Ну, уривок цієї ілюстрації ви мали змогу бачити кожного разу, коли читали якусь з моїх статей. Впізнаєте мій аватар? Правда мій аватар натякає на наявність цікавої ідеї в моїй голові і бажання нею поділитися з іншими. ))

  А тут, ілюстрація Матвія 5:16, розповідає про християнство як спосіб мислення та життя - "Подібно й ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі вчинки і прославляли вашого небесного Батька."

  8 коментарів
 • Метелики-мозаїки Irina Charny. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 27.11.2010 23:55

  Дитинство Irina Charny пройшло в Росії, але вона живе і працює в Америці. Ірина є членом Товариства Американських Художників Мозаїки (САМА) – там творчо тусять самі чемпіони мозаїки регіонального, національного та й, взагалі, міжнародного рівня.

  Ще в дитинстві, нічого не знаючи про мистецтво мозаїки, вона створювала колажі зі шматочків розбитого скла, камінців, паперу, мушель, і битого посуду, які вона знаходила на вулиці. А протягом багатьох наступних років, намагалася творити, використовуючи різні засоби художнього вираження, та все ж, повернулася у свою рідну стихію – мозаїку. Це мистецьке середовище дає їй можливість досліджувати природу кольору, форми і текстури, експериментувати з різними матеріалами, і задовольнити пристрасть до об'єднування в одне ціле не пов'язаних між собою дрібних шматочків, тим самим створюючи завершений твір мистецтва. А про себе Ірина каже: "Я мозаїст самоучка."

 • "Мій коханий" і письменниця-художниця Beatrice Alemagna. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.11.2010 00:33

  Роботи Беатріс інстинктивно гармонійні, як малюнки дітей, а думки вільні і не обтяжені жодними забобонами і рамками. А сама авторка вважає, що ця свобода думки і дії живе в ній внаслідок щасливого дитинства, яке вона не втратила по сьогодні, підтримуючи зі своїм казковим минулим тісний зв'язок. Вона ще в дитинстві мріяла створювати книги, адже не створювати їх не могла, бо жила в дитячих казках та історіях, які читала їй мама. Книжки в дитинстві захоплювали її усім – своїми деталями в малюнках, запахом паперу, металевими скобами, що з'єднують сторінки, і навіть шурхіт сторінки, коли перегортала її мама – заворожував Беатріс. А перша книжка, створена її батьком, спеціально для неї та її сестри – назавжди визначила шлях маленької дівчинки – все, тепер вона просто не могла не стати письменницею і художником... Це бажання було настільки сильним і непереборним, а ідей було так багато, що це стало просто необхідністю в її житті.

  Безперечно, кожна книжка в її виконанні – це особливі незабутні враження, адже авторка багато експериментує з матеріалами та подачею ідеї, втілюючи свою дитячу мрію в дорослому житті. Книга "Мій коханий" публікується багатьма мовами, а в моїй бібліотеці – польське видання, яке вам і презентую.

  обкладинка та форзац
  обкладинка та форзац
 • А замість серця — полум'яний мотор! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.11.2010 02:37

  Скоро, дуже скоро, на наших календарях з'явиться грудень...і, до речі, саме грудень, а точніше 17 число, запам'яталося людству як довгоочікувана перемога внебілітаючого Homo Sapiens над простоходячим. Адже й справді, дорогенькі, говорити про дизайн і цікаві конструкції, не згадавши унікальні конструкції легендарних братів Райт (Уїлбера та Орвілла) – несправедливо, чи не так? Тим паче, що 17 грудня – на носі! До того ж, ця стаття може стати непоганим сюрпризом для усіх пілотів-мрійників і пілотів в мріях, зокрема для мого чоловіка. ))

Всього 304 на 61 сторінці