Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Паперова мода. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.01.2011 02:47

  Ідея шити одяг з паперу з'явилася в США в 1966 в ході однієї з рекламних кампаній. І ось вже світ дізнається про небувале екстравагантне нововведення, і все завдяки рекламі з виготовлення паперу. А всього через пару років її беруть на озброєння діячі поп-арту, і паперові наряди стають прогресивною модною течією.

  Сьогодні паперовий одяг знову в моді, хоча нинішнє дизайнерське паперове вбрання навряд чи можна назвати практичним, але, безумовно, це цікаво та красиво.

 • Мистецька студія Романа Оренчука "Спрут". Творча діяльність та плани на майбутнє. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2011 22:38

  У вересні 2009 року арт студія "СПРУТ" приймала учасників семінару "Сільський зелений туризм на Снятинщині", адже їхній млин представляє собою не тільки історичну та мистецьку цінність, але й є туристичним об'єктом на Снятинщині, а майстерня студії також включає в собі експозиції давнього побуту Покуття.

  4 коментарі
 • Маски Анни Пелих. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.01.2011 04:52

  Ще до того, як Анна Пелих почала створювати власні машкари, їй більше були до вподоби індіанські та африканські ритуальні маски, адже вона бачила в них щось справжнє – невдавану силу, а от роботи венеціанців її не дуже приваблювали. Та ситуація докорінно змінилася, як тільки художниця почала малювати ескізи – вони поставали вишуканими творами, оздоблені масою дрібних ажурних деталей.

 • Одяг для ніг від Les Queues de Sardines. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 20.12.2010 02:07

  Трафаретний друк вручну, ще й в обмеженій кількості, не може залишити байдужою жодну моднячку в Парижі, Берліні, Нью-Йорку, Токіо чи Амстердамі. А й справді, кого сьогодні здивуєш своїми ногами, навіть дуже красивими? А от несподіваний, часто провокаційний, малюнок здатен звернути увагу не тільки на ноги, але й на їхню власницю, м'яко натякаючи на неабияку оригінальність та гумористичність спритної моднячки. ))

  Цікавою і актуальною буде серія моделей осінь-зима 2010 – 2011. Так так, цієї зими в моді саме такі моделі! ))

  2 коментарі
 • Детский мир Григория Фальковича. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.12.2010 21:05

  Мир, в котором мы живем, меняется. Это – естественно, потому что меняется всё и меняются все. Самое значительное и самое огорчительное изменение – дети становятся взрослыми. Детей – все меньше и меньше, а взрослых – все больше и больше...

  Когда-то давно не было на земле людей, такой был – дочеловеческий мир. Страшно подумать! Но кто-то ведь был, правда?!

  И была Австралия, и была Новая Зеландия, и все те земли, большие и малые, где теперь мы с вами живем. Только никто тогда, поначалу, не знал, наверное, как эти земли называются, и как называется сама Земля, где все живут и растут, тоже никто не знал. Просто – росли и жили. Потом стали думать, мечтать и любить. Потом еще стали писать...

  Вот и Григорий Фалькович...

Всього 304 на 61 сторінці