Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Паперові силуети Джо Беглі (Joe Bagley). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.04.2011 22:23

  Що це, графіка? А які матеріали застосовувались? І хто це робив?

  Приблизно такі запитання задавала я собі, коли вперше побачила цю роботу. І дуже зраділа дізнавшись, що це паперова витинанка (ви ж знаєте мою нестримну тягу до усього мистецького-паперового). А хто ж створює таку паперову красу?

 • Стики-брики, кукабара, та інші вишивані фішки Івана Семесюка (Ivan Semesyuk). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.04.2011 03:39

  Івана Семесюка (Ivan Semesyuk) знають швидше як художника-жлобіста, та це й не дивно, адже цей стиль в мистецтві він активно просуває і пропагує. Комусь він може подобатись, комусь ні – справа індивідуальна, та не варто художника в усьому асоціювати з героями його картин. Так, скажу відверто, я й сама попервах помилково вважала Івана цинічним героєм його ж олійних жлоб-артівських робіт, та чим більше я з ним спілкувалася, тим краще його розуміла (ну, це класична схема руйнування стереотипів та упередження). Хоча мені, особисто, дуже подобаються його текстильні та вишиті роботи. Ну, не може людина, яка так багато уваги приділяє акуратності у вишиванню кожного стібку і пришиванні ґудзичка та бісеринки, у житті бути абсолютно байдужою і черствою особою. Його жлоб-творчість – це швидше саркстична витівка, відверте кепкування з оточуючого нас повального пафосу жлобства і пофігізму.

  Не знаю як воно надалі буде, та наразі, можу з усією відвертістю і відповідальністю оголосити Івана Семесюка абсолютно адекватним, щирим і відвертим, комунікабельним, і я б навіть сказала дружелюбним, молодим талановитим художником! Гадаю, з його невгамовною працьовитістю, творчим запалом та енергією він зможе досягти неабияких висот...чи широт...чи глибин...чи ще щось...коротше кажучи чогось, а досягне! Друзі, тільки йому цього з часта не кажіть, щоб не зазнався! ))

 • Ілюстрації марсельської художниці Nancy Ribard. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.03.2011 13:29

  Nancy Ribard навчалася в BTS d'Arts-Appliqués (прикладному мистецтву), а згодом в DNAP aux Beaux-Arts (образотворчому) у Тулузі. Будучи графічним дизайнером, вона поступово звернулася до дитячої та молодіжної ілюстрації. І в 2006 році вона вирішила працювати, в якості ілюстратора, повний робочий день, тобто вибрала ілюстрацію як свій основний вид творчої діяльності.

 • Сині книжки Енді Сміта (Andy Smith). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 06.03.2011 00:36

  Чому ж книжки сині? Та, просто, Енді дуже любить синій колір, і цього кольору так багато в його ілюстраціях, що його книжки сміливо можна назвати синіми. ))

 • Перша "Весняна" виставка-конкурс майстер-класівців на ПОГЛЯДі. Запрошуються усі! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 01.03.2011 00:01

  Отже, дорогенькі, як і оголошувалось два місяці тому – сьогодні, 1 березня 2011 року, розпочинається віртуальна виставка творчих робіт усіх тих, хто на протязі минулого року надихався ідеями МК "Майстер-клас від Лілі". З чим вас всіх і поздоровляю! ))

  Чесно кажучи, листів з фотографіями робіт прийшло не так багато як хотілося б, адже листи, щодо майстер-класу, на мою пошту приходять часто, з чого можу зробити висновок – учасників могло бути і більше. Щиро сподіваюся, що на наступну виставку збереться чисельніша компанія! )) А роботи, які братимуть участь у цій виставці, безперечно, гідні вашої уваги і високих оцінок!

  9 коментарів
Всього 304 на 61 сторінці