Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Шкіряні маски Тома Бануелла (Tom Banwell). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.06.2011 16:57

  Том Бануелл займається виготовленням масок більше 30 років. Вишукані ажурні та стімпанківські маски з дубленої шкіри він розробляє і виготовляє сам, плідно працюючи над конструкцією та оригінальним зовнішнім виглядом. Та, окрім масок, чим він тільки не займається... Том творчо працює в скульптурі, живописі, графіці, різьбленні по дереву, склі, виготовляє стімпанківські штукендії і всяке різне цікаве.

 • Паперовий багатошаровий світ Чарльза Кларі (Charles Clary). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.06.2011 13:21

  Сучасний американський художник Чарльз Кларі створює яскраві, барвисті, повні незліченних деталей інсталяції та скульптури з кольорового паперу і картону, вирізаючи усе вручну і накладаючи шари паперу один на один – ну, все як я люблю! )) До того ж, він все це робить у своїй квартирі, яка і є його робочою студією – практично живе цим і серед цього!

  1 коментар
 • Світ і життя Енджі Пікман у її паперових витинанках. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.05.2011 14:40

  Вона завжди хотіла бути художницею, була впевнена ще з дитинства – досягне своєї мети, бо відчуває, що саме це її покликання, хоча й мусило пройти багато часу, щоб вона зрозуміла в який спосіб їй реалізовуватися як мисткині. Її мама була музикантом, та й ще дехто в родині були музикантами, то ж з усього видно – сім'я талановита, і потяг до красивого був закладений ще в дитинстві. Та вивчаючи традиційні мистецькі форми ще у школі, вона ніколи не відчувало себе комфортно поряд з ними – це було явно не її, та коли вона побачила роботи Лотте – щось ніби клацнуло – "це воно!".

  Енджі Пікман почала вирізати з паперу в 2003 році після перегляду анімації із силуетами, створеної у техніці витинанки, "Пригоди принца Ахмеда" (1926, Lotte Reiniger).

  2 коментарі
 • Коломия їде до Києва! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.05.2011 21:00

  Дорогі друзі!

  Сердечно запрошую вас на відкриття персональної фотовиставки Євгена Гапича "KOLOMEA-КОЛОМИЯ" (архітектура міста австро-угорського та польського періодів). 2 червня 2011 року о 17:00 до Музею Гетьманства (м. Київ вул. Спаська 16-Б ст. м. Контрактова площа).

 • Романтичні прикраси Тані Вінамор. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.05.2011 19:37

  Я познайомилась з нею, практично випадково, на цьогорічному ковальському фестивалі у Франківську. І мені відразу припали до душі її вироби, адже важко було не зауважити всю ту любов і терпіння, які були вкладені у ці прикраси. Відразу захотіла з нею познайомитися, і познайомити вас, дорогі друзі, з цією майстринею. Обмінялися мейлами, познайомились, і як то кажуть "не пройшло і пів року", як вже знайомлю вас з Тетяною Вінамор.

Всього 304 на 61 сторінці