Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Фото-колажі метеликів та квітів Сесілії Вебер (Cecelia Webber). в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 25.06.2011 23:24

  Сесілія розповідає про себе як про дорослу дитину: народилася в лісовому містечку, тому більшу частину свого дитинства провела в полі і в лісі, ловила помаранчевих саламандр, росла сором'язливою дитиною, уникала соціуму і дорослого світу, ховаючись у хащах та зруйнованих будівлях. Та, здається, вона вже виросла, адже лише доросла людина осмілиться використати оголене тіло в якості матеріалу для своїх полотен. І цей проект, з її фото-колажами, отримав небувалого успіху, адже робота й справді виглядає досить оригінально. Самі дивіться!

 • Унікальне життя і творчість Ельзи Мори (Elsa Mora). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.06.2011 13:15

  Вона народилася і виросла на Кубі у великій родині, в якій мати дуже багато працювали в жахливих умовах за мінімальну зарплатню, щоб самотужки виростити 4 дітей. Її мати не мала жодної освіти, але самі важливі речі про життя Ельза дізналася саме від неї. Мати завжди говорила дітям, що найперша річ ужитті – це освіта, друга річ – якнайшвидше дізнатися на що ти здатен, і третя річ – втілення мрій в життя – це не везіння чи диво, а напружена робота і дисципліна.

  Ельза Мора (Elsa Mora)
  Ельза Мора (Elsa Mora)
 • Метелики в моді! в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 16.06.2011 19:21

  Ну, і як завжди, в "Метеликоманії" про метелики. А метелики завжди в моді, тим паче ті, про які піде мова. А мода піде про краватки-метелики. І саме ці метелики є не лише неодмінним атрибутом святкового одягу, обов'язковим додатком до смокінгів та фраків, але й оригінальним елементом прикиду творчих неординарних людей. Звичайно, всім моднякам і моднячкам добре відомо, що краватка-метелик вже давно вийшла за рамки класичного одягу, і використання в своєму гардеробі цього аксесуару натякає на романтизм натури та моцне бажання виокремитися з безметеликового загалу. ))

  А ось вам і купка краваток-метеликів. Метелики керамічні і з тканини, різних стилів і на різний смак, для чоловіків і жінок, а ще для дітей і, навіть, собак. То ж, друзі, величезна колекція метеликів вже і зараз! ))

 • Акварельний живопис та ілюстрації в житті Євгена Огнарьова. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.06.2011 19:57

  В 2010 Євген Огнарьов був нагороджений дипломом "COW 2010" за акварельні ілюстрації до дитячої книги "Mice Adventures" ("Пригоди мишки"). В тому ж році відбулася його персональна виставка акварелей "Імаго".

  Взагалі, як на мене, в сучасному мистецтві акварелі приділяється несправедливо надто мало уваги, хоча не тільки їй... Чому ж акварель не актуальна в сучасному світі, в чому справа? Адже ще не так давно, а саме під час мого навчання в художній школі, наш викладач любив повторювати "Акварель – королева живопису!" Що ж змінилося і чому? Де ж, як то кажуть, собака зарита і звідки ростуть ноги цієї проблеми? Що ж, буду задавати це запитання, при нагоді, художникам. Ось, і Євгена запитаю, і не тільки про це... Знайомимось – художник і дизайнер Євген Огнарьов!

  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
 • Гайда в небо! Польоти літаком, планером, мотодельтапланом та стрибки з парашутом в Коломиї! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.06.2011 23:58

  Слухайте, друзі, нещодавно була у небі, бачила Коломию з пташиного польоту, і ловила кайф з вітерцем! )) Літала на спортивному двомісному літаку "Зодіак" (навіть дозволили потриматися за штурвал і покерувати) та мотодельтаплані з коломийського аеродрому (про мотодельтаплан та його пілота розповім в одній з наступних статей). Відчуття і емоції зашкалюють, не передати словами! А кількома годинами раніше чотиримісним літаком Cessna літав коломийський фотограф Євгеній Гапич, і саме для того, щоб за допомогою фотографій передати вам хоча б крихту тих "дах-здіймаючих" вражень від польоту.

  То ж, друзі, сьогодні беру інтерв'ю не у художника чи дизайнера, але тим не менш дуже творчої неординарної особистості – екс-пілота ВПС України, підполковника авіації, командира ескадрильї Коломийського авіаполку, а сьогодні успішного підприємця, парапланериста та пілота Ігоря Табанюка, який й подарував мені та Євгену цю неймовірну прогулянку небом.

  Крім того, Ігор Табанюк музикант, який грає на кількох музичних інструментах та художник-самоук, тож до кожної цікавої справи підходить творчо і з захопленням. Підтримує і допомагає йому по життю і в підприємницькій діяльності дружина Оксана, також творча натура – музикант і вчитель. А життя Ігоря Табанюка щедро наповнене героїчними подвигами, досягненнями та пригодами, тому загартований життям він наполегливо йде до своєї мети, про що й розповість нам.

Всього 304 на 61 сторінці