Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Дизайнерські штукенції. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.08.2011 02:59

  Дизайнери, і не зовсім дизайнери (просто творчі людиська), кожного дня і по цілому світі продукують купами не лише цікаві ідеї та проекти, але реальні божевільні об'єкти та предмети побуту. І, навіть, якщо ми й не збираємось користуватися ними в своєму житті, все ж поглянути на них кортить майже кожного. А чому? Бо по природі своїй ми, люди, дуже цікаві істоти. Звичайно, когось з нас більше цікавить карданний привід, а когось термоклейові стрази, та саме "цікавість" є нашою спільною рисою. Тож, давайте подивимось що цікавого пропонують нам невгамовні світові дизайнерські голови!

  Ось, до прикладу, цікаві штукенції від Marcella Foschi, яка є випускницею Університету Флоренції, спеціалізації дизайну. Вона завжди виявляла велику цікавість до переробки матеріалів, будучи впевненою, що дизайн повинен бути спрямований на збереження навколишнього середовища. Тож вона створює різні предмети повсякденного використання з хорошим смаком та гумором. Ось, до прикладу, пропозиція лампи, гаманця, та серветки цієї дизайнерки.

 • Активна по життю і в творчості Ольга Дегтярьова (Olga Degtiarova). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.08.2011 00:40

  Сьогодні, друзі, знайомлю вас з сонячною активною життєрадісною людиною, яка любить свою сім'ю, друзів, дуже любить подорожувати, а ще творити і витворяти. )) Крім того, вона є ілюстратором, що для мене особисто вже дуже цікаво, адже ви знаєте як я люблю ілюстрації і все що стосується цієї справи. А також вона є графічним дизайнером, що є додатковим плюсом не лише для мене, адже ви знаєте, що дизайном зараз не цікавиться хіба-що гуцул в Карпатах...та й той цікавиться. )) Сподіваюсь, я вас заінтригувала, і ви із цікавістю познайомитися з цією людиною – Ольгою Дегтярьовою, і отримаєте від знайомства з нею таке саме задоволення як і я!

 • Книжкова ілюстраторка Джилліан Тамакі (Jillian Tamaki). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.07.2011 16:16

  Зазвичай Джилліан працює акварелями і також використовує в ілюстраціях графічні техніки, та особливо мене зацікавили її вишиті ілюстрації. Вона розповідає, що займається вишивкою не так давно, але ця техніка їй дуже сподобалась і вона готова розвивати цю тему у своїй творчості. Ілюстрації на обкладинки до цих трьох книг вона вишивала вручну протягом 2 місяців. І вже у жовтні 2011 року усі три книги будуть доступні для придбання.

 • Паперова геометрія Bianca Chang. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.07.2011 21:47

  Австралійка Bianca Chang є позаштатною дизайнеркою та художницею, яка працює з папером на теренах Сіднею.

 • Суміш живопису і паперового мистецтва Хізер Сміт Джонс (Heather Smith Jones). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.07.2011 17:10

  В роботах Хізер Джонс багато образного, символічного і метафоричного. Про що вона й сама говорить: "Хмари, флора, птахи, риби, гілки дерев, і будівлі втілюють образи у моїй роботі. Хмара відтворює метафору постійної присутності Бога. Хмари здаються ефемерними, так як вони постійно змінюють свою форму, але Бог є сталим і незмінним. Флора представляє недовговічність фізичного життя, в той час як риби нагадують мені про смирення і благодать. Гілки та дерева ілюструють бажання вести скероване і плідне життя."

Всього 304 на 61 сторінці