Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Фантазії на тему "Космос" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.05.2014 14:13

  Коломийська дитяча художня школа ім. Ярослава Пстрака прийняла участь в 5 Міжнародному образотворчому конкурсі "Лабіринт уяви" ("Labirynt Wyobraźni"). Цього разу діти фантазували і творили на тему "Космос". Конкурс проводився в Польщі, в м. Домброва-Гурнича, і цього року на адресу організаторів надійшло 3520 дитячих робіт з Польщі, Румунії, Китаю, Казахстану, України, Білорусії, Індії, Франції, Литви. Коломийська художня школа надіслала 15 робіт, з яких 5 потрапили до експозиції виставки. Відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу відбулося 16 травні 2014 в стінах Школи мистецтв ім. Т.Кантора (Zespół Szkół Plastycznych im. T.Kantora).

 • Звітна виставка КДХШ ім.Я.Пстрака "В межах аркуша" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.05.2014 13:32

  Нарешті, на радість усім школярам, та й викладачам також, добігає кінця навчальний 2013-14 рік, тобто стрімко рухається в бік тих самих омріяних та довгоочікуваних літніх канікул. І в час, коли в загальноосвітніх школах учні пишуть підсумкові контрольні та здають іспити, Коломийська дитяча художня школа також вирішила підбити підсумки цього творчого навчального року. І в дусі мистецького закладу, вже традиційно для художньої школи, викладачі та їхні вихованці прозвітували перед батьками учнів та мешканцями міста виставкою кращих учнівських робіт під гаслом "В межах аркуша".

 • "День відкритих дверей" та виставка Коломийської художньої школи в Косові в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.05.2014 21:56

  25 квітня КІПДМ ЛНАМ (Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв) гостинно запрошував абітурієнтів та їх батьків відвідати "День відкритих дверей" у їхньому закладі. І наша художня школа не відмовилась, адже на цей день ми чекала цілий рік, бо ж минулого року нам не вдалося відвідати цю оказію.

  До того ж, ми везли з собою понад 50 робіт наших дітей, щоб презентувати виставку Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака для Косівського закладу та його гостей. У виставці прийняли участь: Козак Регіна, Лівак Юлія, Хріновська Уляна, Стручук Сніжана, Прокіпчук Павло, Марчук Арсен, Познік Ольга, Янчій Олександр, Водославська Єлизавета, Іванишин Валерія, Андрійчук Анастасія, Деркач Катерина, Олінкевич Дарина, Герелюк Ксенія, Самчишин Вероніка, Лядецька Софія, Цюцяк Христина, Стефанюк Мар’яна, Комарницька Вікторія, Богайчук Наталія, Гнатюк Каріна, Балабаник Віолетта, Максим’юк Ліана, Волчок Ангеліна, Гритчук Даніела, Охманюк Олена, Українець Софія, Бучацький Дмитро, Данищук Анастасія, Остяк Вероніка, Комуніцька Джулія, Закутинська Інна, Варадовська Маргарита, Уграк Тетяна, Латкін Олександр, Гринюк Ангелина та Дранчук Юліана.

  Презентували виставку під гаслом "Дитячий погляд", тим самим наголосивши, що діти мають дещо відмінний погляд на світ, аніж підлітки та дорослі, тож їхні роботи внесуть в життя студентів та викладачів особливі яскраві враження та теплі емоції.

 • "Птахи та янголи" в Коломиї в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.05.2014 23:48

  24 квітня в Коломиї презентували третю книгу з серії "Музичної казкотерапії для дітей" під назвою "Птахи та янголи". Книгу привезла авторка твору, письменниця з Вишгорода Катерина Єгорушкіна. Письменниця працювала над книгою разом з композитором Стефаном Недерицею, який створив для цієї книги музичний альбом, у якому поєднав класичну музику зі звуками птахів, а також ілюстраторкою Поліною Родрігес, яка доповнила видання чудовими ілюстраціями-колажами. З двома попередніми виданнями цієї серії, "Країна Сніговія" та "Будиночок з води", коломияни познайомилися два роки тому. Як і минулої зустрічі, захід відбувся в стінах Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, та зібрав разом чималу кількість читачів, зокрема юних поціновувачів оригінальних яскравих видань.

  Діти слухали казкову оповідь авторки, згадували назви птахів та з цікавістю розглядали ілюстрації в книзі. Заохочені до творчості маленькі учасники зустрічі малювали казкових ангелів під музичний супровід. Серед юних художників творили й учні Коломийської дитячої художньої школи, і по закінченню презентації отримали в подарунок від авторки свій примірник книги "Птахи та янголи".

 • Майстер-клас Яреми Стецика в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.04.2014 21:32

  Курси підвищення кваліфікації у Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття на два тижня об'єднали в стінах закладу викладачів мистецьких шкіл з класу фортепіано та викладачів образотворчого мистецтва. Учасники курсів слухали пізнавальні лекції, спілкувалися з викладачами музичних та художніх навчальних закладів, відвідали відкриті уроки і навіть побували на відкритті виставки. Та, мабуть, найбільше усім запам'ятався майстер-клас викладача образотворчого мистецтва Яреми Стецика.

  Багатьом Ярема відомий в амплуа драйвового музиканта, хтось впізнає в ньому активного громадського діяча, він добре знаний як талановитий художник і дизайнер, є й такі, для кого він улюблений викладач, та найбільше він пишається своїми дітьми та дружиною, бо в першу чергу Ярема Стецик — люблячий чоловік і батько. Як він усе це встигає? Живе в шаленому темпі життя в ритмі музики його гурту, а ще має купу щирих помічників, першою серед яких — дружина Наталя.

  На курсах Ярему впізнавали як викладача, організатора конкурсів та виставок, і безперечно — художника й дизайнера інтер'єрів. Для тих хто не в курсі, Ярема Стецик в дизайні інтер'єру розвиває тему етнічних мотивів, активно експериментує з декорами в оздобленні стін, при цьому в роботі використовує виключно екологічні матеріали. В результаті такої роботи народжуються смаковиті ідеї з досить не прісним втіленням в громадських закладах та приватних оселях мешканців рідного краю. До того ж, він аж ніяк не скупий до навчання та із задоволенням розповідає й показує усім охочим чого сам навчився, ділиться своїми практичними дослідженнями та творчими знахідками в області оздоблювальних робіт.

  Так і цього разу, доступно і з неабияким ентузіазмом Ярема провів свій майстер-клас для музикантів та художників. І трішки розповів про себе та свою творчу діяльність.

Всього 304 на 61 сторінці