Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Японській дитячий мистецький журнал Kodomo no kuni (Дитяча земля). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.08.2011 14:35

  Kodomo no kuni (Дитяча земля) був одним з провідних мистецьких журналів для дітей в Японії. Він був заснований і публікувався в 23 томах, з січня 1922 по березень 1949 року. В журнал були включені фотографії, розповіді, дитячі пісні, танці, п'єси, статті про мистецтво та ремесла для дітей молодшого віку. Цей журнал був абсолютно новаторським на той час, по формі та змісту він не мав собі рівних.

  Гортати цей журнал — естетичне задоволення, що позитивно впливало на дітей та їхній творчий розвиток. Формат був дещо більший за звичайні журнали, друкувався на щільному матовому папері, а ефект кольорового друку на цьому папері виявився неперевершеним, що й допомагало журналу користуватися величезним попитом не лише серед дітей, але й серед видатних художників-ілюстраторів чия творчість була присвячена дітям. Це був час вільного духу "Taisho democracy", коли педагоги виступали за таку дитячу систему освіти, де підкреслюються та підтримуються природні особистості та індивідуальності дітей.

  обкладинки дитячого журналу Kodomo no kuni (Дитяча земля)
  обкладинки дитячого журналу Kodomo no kuni (Дитяча земля)
 • Прибирання в стилі Урсуса Верлі (Ursus Wehrli). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.08.2011 00:05

  Швейцарський художник і комік Урсус Верлі (Ursus Wehrli) реальний акуратист, він прославився своєю любов'ю до впорядкованості аж до найдрібніших деталей. Більше того, любов до порядку він поклав в основу своєї творчості.

 • Душевні речі для людей зі смаком від дизайн-ательє "Article". в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.08.2011 20:30

  Друзі, як завжди, не перестаю вас тішити знайомствами з цікавими людьми та об'єктами, а сьогодні звертаю вашу увагу на затишні дизайнерські штуки Article, їх творців та співтворців! А що ж можна сказати про творчий проект Article та його команду? "Ми робимо Речі" — говорять вони самі про себе, і ці речі, як бачите, особливі — з великої букви "Р", а за справу вони беруться теплими руками і чуйним серцем, з душевною прихильністю і любов'ю, як і має бути коли працюєш для людей. І люди закохуються в їхні Речі, а чому б і ні, адже в них так легко закохатися, і Речі стають частиною життя і оточення своїх власників, діляться з ними теплом і затишком, створюють настрій, дарують натхнення.

  От саме про них і піде мова в сьогоднішній статті. І хтозна, можливо, вже дуже скоро й ви не зможете уявляти свою кімнату без подушки чи годинника від проекту Article, або якийсь інший, з їхніх предметів інтер'єру, стане улюбленим у вашій оселі. То ж, знайомтеся: Article власної персони та головна скрипка в цьому "оркестрі" — Олена Ольшевська!

  2 коментарі
 • Фізично-емоційна паперова географія Норіко Амбе (Noriko Ambe). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.08.2011 13:52

  Як тільки вона зрозуміла над чим саме хоче працювати, в 1999 році вона почала роботу над серією робіт з використанням паперу, яку назвала "Linear-Actions Projects by Drawing and Cutting". Деякі її роботи нагадують зріз дерев (ну, ви знаєте – річні кільця дерев), або топографічні карти, чи хвилі – така собі загадкова земля, так би мовити фізично-емоційна географія. Вона "заглиблюється" в життя і творчість по повній, та й в роботах це видно. ))

 • Паперові листи-витинанки Annie Vought. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.08.2011 11:05

  Електронні листи – безликі й холодні, і скільки б не вдихав в них життя – вони ніколи не зрівняються з рукописними записами. У написаному від руки залишаємось ми такими, якими були на той момент: вибір слів, орфографія, настрій і емоційність письма.

  Це добре розуміє і відчуває Annie Vought, авторка листів-витинанок, яка працює над вирізанням рукописних листів з паперу, чим вона й займається протягом останніх чотирьох років. Вона стверджує: "Рукописний лист – фізичне підтвердження того, ким ми були в той момент, коли він був написаний."

  Енні зі своїми роботами
  Енні зі своїми роботами
Всього 304 на 61 сторінці