Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Вишивка в біжутерії MARAÑÓN. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 25.09.2011 00:08

  22-річна кубинка Лорена Мараньйон (Lorena Marañón) проектує і створює кожен свій ювелірний виріб з натхненням і любов'ю. Ювелірні вироби MARAÑÓN виготовлені вручну, тішать око яскравими кольорами і технікою виготовлення.

 • Вишиті малюнки Jazmin Berakha. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.09.2011 23:47

  Jazmin Berakha — аргентинська художниця, яка живе й працює у Буенос-Айресі, і створює графічні роботи за допомогою голки й кольорових ниток. Її авторські вишивки витончені і загадкові.

 • Головний по Джурах і Чудовиськах — художник-ілюстратор Максим Паленко. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.09.2011 00:35

  "Мій тато і зелений Алігатор", "Ракета на чотирьох лапах", "Знайомтесь, фараон!", "Гармидер у школі", "Кімнатні пірати", "Пригоди тричі славного розбійника Пінті", "Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ", "Вікінг в моєму ліжку", "Джури-характерники", "Джури козака Швайки" — і це ще не весь перелік книжок, які можуть пишатися собою, адже їх ілюстрував молодий талановитий художник Максим Паленко. Так так, саме той Паленко, що малює, складає пісні й співає, грає на гітарі, гасає на веліку й просто бавиться з донькою — самий звичайнісінький сільський хлоп, татусь, а по-сумісництву художник-ілюстратор. Але ж хто його не знає? Хіба лише той, хто не читає книжки... Що ж, приєднуйтеся до наших посиденьок-побалачок, і знайомтеся з Максимом ближче!

  1 коментар
 • Білосніжна паперова казка від Асі Гонца. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.09.2011 00:07

  Пригадую нашу першу зустріч і знайомство, а це сталося у Львові, на виставці "Папір. Перевтілення"... Яскравий позитивний енерджайзер — десь приблизно так я охарактеризувала Асю в думках. І не помилилася, адже вона саме така — "позитивно заряджена" творча особистість, яка завжди в роботі, в творчих експериментах, а ще й знаходить час для навчання інших. А їй для щастя не так багато й треба — білий папір, скальпель і час. І як у неї це виходить, і чому вона цим займається? На ці, і на інші запитання щиро відповідає сама Ася. То ж, знайомимось — Ася Гонца!

  2 коментарі
 • Портрети Лукаса Сімойіша (Lucas Simões). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.09.2011 02:10

  Сьогодні, друзі, згадаємо Бразилію. А що ми про неї знаємо? Обов'язково знайдуться такі, що асоціюють цю країну з яскравими карнавалами, кавою, шоколадом і самбою під гарячим сонцем. І вже точно буде маса таких, що знають цю країну як володарку однієї з найсильніших і найвідоміших у світі національних футбольних команд. Хто полюбляє кіно, обов'язково згадають відому фразу з радянського кінофільму. А хтось подумає про яскраве бразильське мистецтво. А сучасне мистецтво в Бразилії розвивається стрімко, й у всіх напрямках. Мабуть, не помилюся, якщо скажу, що один із самих популярних бразильців-мистців в Україні є письменник Паоло Коельо. До того ж, все частіше в українських сучасних мистецьких центрах презентують свої твори бразильські художники.

  А сьогодні ще й познайомимось з молодим талановитим бразильським художником і архітектором Лукасом. Лукас Сімойіш (Lucas Simões) народився в 1980 році, в Катандуві, сьогодні живе і працює в Сан-Паулу, Бразилія. Ось, хай сам і розповість про себе і свою мистецьку діяльність!

Всього 304 на 61 сторінці