Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Яскравий живопис австралійських аборигенів. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 23:51

  Аборигени-художники малюють світ крапками й мазками, наче з атомів створюють найважливіше у їхньому житті, те, що має найбільшу вагу, чим вони пишаються і чим живуть: країну, в якій вони народилися, землю, яка їх годує, ріки, які їх напоюють, сонце, яке їх гріє і небо, яке дає їм воду. Ще вони малюють людей, які живуть поряд і яких вони люблять, малюють жінок, чоловіків і дітей, а ще рослинність та тваринний світ, що їх оточує. І все це вони відтворюють закодоване у символах, перетворюючи сюжети на яскраві орнаментальні полотна. Знаючи і розуміючи цю закодовану мову, можна з легкістю "читати" їхні мистецькі твори. Сьогодні художники вже не використовують природні власноруч виготовленні барвники для живопису, а в основному це штучні фарби — синтетичні полімери та акрили, зрідка олійні фарби. А ось й невеличка підбірка казкових полотен низки австралійських художників, то ж, насолоджуйтеся!

 • Футболка — носій реклами. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 00:38

  Друзі, назбиравши по тенетах нету саме цікаве для вас, і наздоганяючи попередній пост про футболки, публікую ще один, але вже про футболки, які є носіями реклами.

 • T-shirt — і в Африці T-shirt! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.11.2011 17:30

  Мабуть, серед цивілізованого суспільства не знайдеться жодної людини, яка б не мала в своєму гардеробі хоча б однієї футболки. І, звичайно, хоч одна серед них, якщо не всі, а таки буде з прикольним друком картинки чи слогану. Друзі, кому як не вам знати, якщо в шафі знайдеться зручна футболка з цікавим прінтом і якісь джинси — ви вже ніколи не скажете "шафа повна, а одягти нема що!" ))

  Безумовно, оригінальна футболка з легкістю стає засобом самовираження, дозволяє яскраво висловити усім свою думку, голосно про щось заявити, чи просто виділитися з натовпу. А прикольна й весела футболка здатна підняти настрій не лише її власнику, але й всім навколо. Крім того, вона може стати непоганим, а часто навіть бажаним, подарунком, або просто приємним сюрпризом.

 • Натхненний танок ножиць і паперу від Карен Біт Вайле (Karen Bit Vejle). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2011 18:08

  Мистецтво малюнку за допомогою ножиць (psaligraphy), так само як й вирізання з паперу (papercutting), вимагає багато часу, і йде всупереч вимогам сучасного світу — швидкості і мінімальним витратам сил, адже це мистецтво занадто повільне, часовитратне і трудомістке, тому в цьому виді мистецтва працює не так багато мистців. Зрозуміло, що художнику, який вирізає з паперу, потрібен час не лише для задуму та ескізування, але й кропіткої, часто просто ювелірної, роботи з делікатним матеріалом.

  2 коментарі
 • Ностальгія за дитинством у фотографіях Домініка Смяловскі (Dominik Smialowski). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.11.2011 23:30

  Домінік Смяловскі (Dominik Smialowski) — талановитий фотограф з Варшави, його роботи були опубліковані в різних виданнях, зокрема у польському щомісячнику FOTO, також він отримав кілька нагород, одна з яких Гран-прі у конкурсі Pstrykaliada.

  Його проект "Missing Garden" став досить популярним в інтернеті, і то й не дивно, адже серед нас просто немає людини, яка б так чи інакше не згадувала своє дитинство, час від часу поринаючи у спогади безтурботного життя. До речі, цей проект Домінік створював разом з Монікою Прус (Monika Prus), яка й малювала до нього малюнки — ті самі алегорії дитинства. Ця серія фотографій є відображенням ностальгії за дитинством, за безтурботним настроєм та ідилією дитячого життя, а також сумом за тим, що пішло безповоротно, зі скромним бунтом проти дорослого життя.

Всього 304 на 61 сторінці