Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Паперовий світ Симони Лоуренсо (Simone Lourenco). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.12.2011 23:50

  Симона Лоуренсо (Simone Lourenco) народилася в 1974 році в Ріо-де-Жанейро, та в досить молодому віці переїхала до Нью-Йорку. Її батьківщина, Бразилія, яскрава країна з дивовижною барвистою рослинністю, само-по-собі просто не могло не залишити слід в творчості Симони. З дитинства вона любила малювати, і чим професійно почала займатися з 1997 року, працюючи в графіці, в основному над монотипіями та офортами. Та коли Симона звернула увагу на папір, як матеріал для втілення творчих ідей, він їй дуже сподобався, настільки, що вона продовжила свою мистецьку діяльність виключно з ним.

 • Щиро запрошую на ТЕПЛУ ВИСТАВКУ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.12.2011 20:05

  Друзі, хто живе в Києві, чи буде в столиці, хоча б проїздом, 16 грудня — не відмовте собі в задоволенні "погрітися" на відкритті затишного мистецького збіговиська, яке матиме таку чудову назву: ТЕПЛА ВИСТАВКА. А виставка обіцяє бути справді теплою, адже вона експонуватиметься в гостинній мистецькій галереї P.ART.COM, в дружній атмосфері. І будьте певні, вам там не дадуть не лише замерзнути, але й нудьгувати. І тепло вам буде від затишної домашньої атмосфери дружнього спілкування, і, саме основне, від чудової експозиції дизайнерських ламп, подушок, арт-листівок та живопису різних художників, майстрів та дизайнерів Києва та інших міст України. Друзі, потіште себе святом! Кожен зможе знайти тут "теплий" подарунок для себе, для рідних і друзів — "тепла" вистачить всім!

  Відкриття виставки 16 грудня о 18.00, за адресою вул. Рейтарська №2, Київ.

 • Яскраві скульптури Лорен Клей (Lauren Clay). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.12.2011 23:17

  Барвисті, геометрично контрастні скульптури Лорен Клей (Lauren Clay) не залишать байдужим нікого, і вже точно тих, хто любить футуристичні речі. Вона живе і працює в Нью-Йорку, а створює скульптури з фарбованого акрилом і різаного паперу, а також пап'є-маше, дерева та пінопласту. Художниця сміливо експериментує з формою та кольором, активно маніпулює розміром, при цьому добре відчуває простір, її візуальна мова легко сприймається і викликає усмішку.

  Не складно зауважити, що конструкції скульптур досить таки складні, і вимагають серйозної дослідницької та експериментальної роботи, чим, власне, активно й займається авторка, вносячи у кожний свій мистецький проект нові елементи конструкції. Наразі хребтом конструкцій є дерев'яна основа, на яку Лорен й прикріплює деталі з пап'є-маше та усі решта елементи скульптури. Та, з часом, вона все ж планує полегшити конструкцію, додавши до неї повітряних летючих елементів. Що ж, на це було б цікаво подивитися.

  Лорен Клей
  Лорен Клей
 • Орігамі з рушників — красиво і практично. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.12.2011 14:45

  Фігурки з рушника, рушникове орігамі чи просто рушникові тваринки зараз досить популярний вид творчості. Виглядає на те, що ця мода торкнулася чи не кожного поважаючого себе готелю чи круїзу, принаймні ця традиція декоративного оформлення ліжка є на борту найпопулярніших світових круїзних лініях.

 • Паперове мистецтво в ілюстраціях від Bomboland. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.12.2011 02:13

  Талановитим художником-бомбардиром, студії Bomboland, є ілюстратор Maurizio Santucci, який займається різними арт-проектами, створює чудові ілюстрації та рекламу, при цьому використовує в роботі папір. Мауріціо народився в Барзі, близько міста Лукка, навчався в школі дизайну у Флоренції, а після кількох років роботи в сфері реклами, став позаштатним ілюстратором. Крім того, він пише та ілюструє коротенькі комікси.

Всього 304 на 61 сторінці