Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Метеликоманія Ребекки (Rebecca Coles) в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 28.07.2012 18:01

  Британська художниця Rebecca Coles створює делікатні паперові композиції та витончені скульптури з великої кількості метеликів, які вона вирізає ножицями зі старих журналів, газет і кольорового паперу. Метелики різних розмірів і кольорів художниця вміло компонує і групує, створюючи цікаві об'ємні композиції. Її паперові твори та інсталяції — це стовідсоткова метеликоманія. Дивіться самі!

 • Барвисті квіти в дизайні Брі Харрісон (Brie Harrison) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.07.2012 17:29

  Дизайнерка та ілюстраторка Брі Харрісон дивиться на кожен предмет побуту чи інтер'єру як на полотно для її творчості. І скажу вам відверто, друзі, її чудові ідеї та принти тішать й мене — страшенно люблю її яскравий підхід до справи! Горнятка до кави, товари для дому, картини, одяг та багато інших речей можуть запросто похвалитися своїм барвистим виглядом і стильовим підписом від Брі Харрісон.

  Вона працює для відомих брендів: Amelia's Magazine, Blue Q, Galison, Radley та WGSN. І пишається тим, що опинилася у книзі "Over & Over" відомого ілюстратора Майка Перрі (Mike Perry).

 • Презентація проектів для дітей: "Дивись, читай, слухай українське!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.07.2012 23:31

  Друзі, у Коломиї незабаром відбудеться Презентація проектів для дітей під гаслом "Дивись, читай, слухай українське!". І на цю святкову естетично-виховну зустріч запрошують дітей з батьками учасниці заходу: письменниця, поетка, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна (м.Київ), також поетеса, співачка, композитор Олена Карпенко (м.Київ) і художниця, ілюстратор, дизайнер Лілія Тєптяєва (м.Коломия).

  Приходьте, і будемо усі разом малювати, співати, танцювати і слухати казки в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського 17 липня о 15.00! Культурно-розважальна програма заходу обіцяє бути веселою і цікавою не лише дітям, але й їхнім батькам!


  Крім того, під час презентації можна буде придбати для своїх дітей книжечки з казками Катерини Єгорушкіної та диски з піснями Олени Карпенко, ще й з автографами авторок.

 • Авіашоу в Коломиї! (програма свята) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 05.07.2012 00:34

  І знову в Коломиї АВІАсвято! Друзі, запрошую усіх на це цікаве збіговисько, а точніше злітовисько, яке відбуватиметься 7 липня, на протязі дня, впродовж з 10.00 до 17.00 години, на коломийському летовищі. Ініціатором та організатором авіашоу, як завжди, виступає Табанюк Ігор.

  Програма авіашоу обіцяє бути цікавою і насиченою як для дорослих, так і для дітей, тож немає чого сидіти вдома — гайда за новими враженнями і цікавими зустрічами! Планується вдосталь музики, цікавих та веселих конкурсів, пізнавальних розповідей про літаки, грандіозне шоу в повітрі, і, звичайно, незабутні польоти для усіх бажаючих на різних літальних апаратах.

 • Мінімалістичні пейзажі Хосе Бассо (Josе Basso) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.06.2012 14:42

  Хосе Естебан Бассо (Josе Basso) живе і працює у регіоні Вальпараїсо (ісп. Valparaiso, буквально "Райська долина"), який знаходиться в Чилі. Працює в університеті Playa Ancha Valparaнso професором факультету мистецтв, викладає живопис. Крім того він є джазовим музикантом і активним діячем культури країни.

  Хосе Бассо займається фотографією, графікою, малюнком, живописом та інсталяцією. Його твори близькі до мінімалізму, вирізняються чіткою стриманою композицію з ознаками символізму, заснованою на міцній концептуальній основі. На протязі свого творчого життя художник отримав безліч нагород, кілька разів представляв Чилі на міжнародних біенале, приймає активну участь у групових виставках, має багато персональних.

Всього 304 на 61 сторінці