Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Оригінальна ювелірка в подарунок для моднячки в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2012 00:53

  Вибрати ювелірну прикрасу в якості подарунку для коханої моднячки — мегаскладне завдання. Складне, але цікаве. Найперше, в чому треба переконатися — який стиль і матеріал буде до душі вашій моднячці. Не для кожної дівчини найкращі друзі діаманти, і навіть золото й срібло не кожній буде до вподоби — про це слід пам'ятати, шукаючи подарунок. Звичайно, в ідеалі було б знайти сучасного дизайнера ювелірки зі смаком, ще й такого, який би працював з матеріалом, який полюбляє ваша моднячка.

  То що ж приваблює вашу кохану: м'яка повсть і вироби з ниток, текстиль і хутро, бісер і намистини, скло чи кераміка, дерево чи метал, натуральні чи штучні матеріали? І навіть пластмаса може виглядати оригінально й цікаво, адже справа не в матеріалі, а в майстерних руках і креативних мізках, які працюють з цим матеріалом.

  Сучасні дизайнери ювелірних прикрас працюють з будь-яким матеріалом і в любому стилі, тож вибрати є з чого. А, можливо, ви й самі змогли б зробити щось цікаве своїми руками? Спробуйте, адже у вас є всі шанси досягти найкращого результату в своєму особливому випадку. А ось вам і купка сучасних прикрас для натхнення й активації вашої фантазії!

 • Смерть і метелики в творах Демієна Герста в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2012 19:58

  Не секрет, що всесвітньо відомий і найзаможніший художник сучасності Демієн Герст проявляє себе неабияким метеликоманом. Про це свідчить здоровенна серія його масштабних панно орнаментальних композицій, що виконані з величезної кількості крилець справжніх метеликів.

  Ці роботи справляють неоднозначне враження на глядача. З одного боку це неймовірно красиві полотна, багаті своєю колористикою і орнаментальною композицією, що заворожує і надихає. А з іншого боку, ці твори навіюють сум і жаль, адже заради них померла величезна кількість красивих живих створінь.

 • Веселі ілюстрації Джеймса Девіса (James Davies) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2012 16:15

  Джеймс Девіс (James Davies) — англійський художник та ілюстратор, який народився і виріс в сільській місцевості, де найцікавішим заняттям для нього було малювання. Він почав малювати усе підряд з тих пір, як навчився тримати в руці олівець. В пошуках себе і улюбленої справи, Джеймс навчався в Бристольському UWE (University of the West of England), який закінчив у 2009 році.

 • Витончені прикраси з метеликами для романтичних дівчат в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 04.09.2012 19:47

  Нереально красиві, повітряні і майже невагомі прикраси створює художниця Деря Аксой (Derya Aksoy), яка є родом з яскравого сонячного Стамбула. Деря малює з дитинства, і навіть навчалася в Стамбульському Fine Arts College. Після навчання вона поїхала за коханим в Америку, де довго і важко звикала до нової культури і оточення.

  Саме після багатолюдного й теплого Стамбула дівчина ніяк не могла прийняти холодну Америку. Їй в той час здавалося, що час уповільнився, а на вулицях було так порожньо в порівнянні з її рідним містом. Вона опинилася в новій країні, без роботи, без знання мови, без родини та друзів. І саме ця, здавалося б складна ситуація в її житті, й активізувала її творчість. За пропозицією своєї мами, яка завжди любила створювати цікаві речі своїми руками, до чого завжди заохочувала й дочку, Деря замовила купку намистин з бісером і почала з ними експериментувати — так почалася її ювелірна творчість.

  А над створенням власної лінії прикрас романтична дівчина працювала сім років, і як бачимо — досягла в цій справі неабияких результатів. Наприклад, її метелики виглядають майже як живі, і навіть не здивуюся, якщо до них "клеяться" природні прототипи.

 • Нідерландська дизайнерка Ільвія Якобс (Ilvy Jacobs) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.09.2012 23:34

  Ільвія Якобс (Ilvy Jacobs) навчалася дизайну в інституті мистецтв ARTEZ в місті Арнем, що в Нідерландах. Її спеціалізацією є проектування сумок та аксесуарів, тож вона створює нестандартні колекції з паперу і текстилю, відповідаючи на запити "просунутого" в дизайні сучасного користувача.

Всього 304 на 61 сторінці