Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Один день в кузні Олега Шупрудько в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.12.2012 00:41

  На дворі зима — кучугури снігу й мінусова температура, та коли в кузні палає горно — коваль не зважає на несприятливі погодні умови чи незручності — він творить свою казку в металі. Холодний стриманий метал піддається лише вправній дресурі, й в руках майстра та вогняних обіймах він стає м'який і слухняний, перетворюючись на тендітну квітку чи витонченого птаха.

  А самі ковалі — хлопці міцні й витривалі, адже загартовані вогнем і важкою фізичною працею. Якщо ж коваль не просто ремісник, а ще й художник та автор власних виробів — такому майстру, як то кажуть, ціни немає. Олег Шупрудько саме з таких художників-ковалів — в його руках метал слухняно формується не просто у виріб, а у витвір мистецтва.

  Робочий день Олега починається як у багатьох: ранішній підйом, нашвидкуруч зготований сніданок, обговорення з дружиною планів на день, кількахвилинна гра з кішкою, одягання на випередки з дитиною, 20 хв. до дитячого садка і ще 16 км до кузні.

  А сьогодні до кузні, разом з Олегом, прямує на екскурсію фотограф Євгеній Гапич, тож матимемо цікавий свіженький фоторепортаж.

 • Мила графіка американки Цзін Вей (Jing Wei) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.12.2012 13:21

  Цзін Вей (Jing Wei) американська ілюстраторка і гравер китайського походження. Народилася в провінційному містечку Китаю і виросла в передмісті Північної Каліфорнії. Освіту отримала в Школі Дизайну Род-Айленду (Rhode Island School of Design).

  На даний час вона проживає зі своєю кішкою в Брукліні (Нью-Йорк) і працює у якості вільного художника. Вона не просто малює ілюстрації, а наче грає в якусь візуальну загадкову гру в графічних техніках.

 • Коломийська художня школа прийняла участь у конкурсі-виставці «Просто небилиці 2012» в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.12.2012 01:15

  Друзі, ви, мабуть, пригадуєте — не так давно я розповідала про Коломийську дитячу художню школу ім. Я.Пстрака, в якій, власне, й працюю. Так от, ми приймали участь у Всеукраїнському проекті "Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва ПРОСТО НЕБИЛИЦІ", ініційованого INTERNATIONAL ASSOCIATION OF CULTURE AND ART і реалізованого офіційним представником ІАСА в Україні — Львівським благодійним фондом "ТОРБА".

  Наш директор художньої школи, Тетяна Цапурак, відправила до участі у цьому конкурсі роботи, виконані учнями молодших класів нашого закладу. Три учнівські роботи, з шести надісланих на конкурс, були відібрані до експозиції виставки найкращих робіт. Ми поїхали на відкриття цієї виставки, де учасники і переможці заходу були нагороджені дипломами, відзнаками та грошовими преміями, тож ми повернулися не з порожніми руками. До того ж, цю виставку зможуть переглянути мешканці і гості Львова, Києва та Варшави. А про конкурс і нашу поїздку розповім вам докладніше.

 • Анна Ушкина и ее "тёплые письма" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.12.2012 20:58

  Как хочется тепла... Особенно зимой... Особенно в начале зимы, когда до лета ещё так далеко... А согревают нас, вроде бы, обычные вещи, но такие нужные, такие тёплые и уютные: чаепития в компании родных и близких, старые фотографии, любимые мелодии, фильмы, и, конечно, письма. Тёплые истории в кругу любимых людей — самая та атмосфера, когда вокруг зима.

  Открытки blue shine — это всегда тёплые письма, с любовью вышитые маленькие истории. Их создатель — москвичка, Анна Ушкина, сегодня у нас в гостях. В связи с чем, друзья, и приглашаю всех на нашу дружескую беседу!

 • Ці загадкові медузи... в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.12.2012 16:28

  Медузи — красиві і небезпечні створіння. Зазвичай, люди ними захоплюються, але багато хто їх відверто ненавидить і навіть панічно боїться. Так, наприклад, гігантські медузи Echizen kurage одних надихають і заворожують своєю красою — як от професійних пірнальників, біологів та художників, а інших дратують і засмучують — рибалок і тих, хто живе за рахунок риболовлі. Цілі зграї цих гігантських медуз щоосені з'являються в японському морі близько берегів, і з кожним роком, з якихось незрозумілих до кінця причин, їх стає все більше і більше. Все ж, як би там не було, ці фантастичні створіння зачаровують і надихають поціновувачів природної краси на цікаві ідеї та мистецькі твори.

  Що ж, нагадаємо, що це за створіння. Медуза (грец. μέδουσα) — назва вільно плаваючої стадії в життєвому циклі тварин типу Кнідарії. На різних стадіях свого розвитку можна спостерігати не лише вільно плаваючих медуз, але й прикріплених до рифів чи підводних скель.

  Існує близько 2000 різних видів медуз. Деякі живуть у прісній воді, інші зустрічаються в морях і океанах. Науковці стверджують, що медузи мають давню історію, і з'явилися на планеті задовго до динозаврів.

  Медузи мають найрізноманітніші розміри. Їх діаметр може сягати від трьох міліметрів до двох з половиною метрів. Вони складаються приблизно на 95% з води, 3-4% — з солі і 1-2% — з білка. У них немає серця, очей, системи кровообігу, зябер. Більшість медуз складаються з трьох частин: драглисте тіло, щупальця, які жалять і ловлять здобич та ажурний рот, який поглинає їжу.

  Незважаючи на обмеженість в органах чуття, медуза може вловлювати запах, відчувати смак, прекрасно відрізняє світло від темряви. Вона поглинає кисень всім своїм "тілом". Стінки її тіла і щупальців досить тонкі, що дає можливість молекулам кисню вільно проникати крізь "шкіру" у ​​внутрішні органи. Раціон медузи відносно різноманітний — харчується вона планктоном, ікрою риб і малесенькими рачками.

  Цікаво, що медузи слугують "таксистами" для маленьких риб і крабів, які непомітно чіпляються до них знизу і таким чином дістаються де їм треба, чи просто подорожують по околицях.

  Тож, давайте ще раз поглянемо на ці шедеври геніального Творця, і хтозна, можливо саме ця маленька збірка надихне вас на плідну творчість.

Всього 304 на 61 сторінці