Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Планетарна туманність — явище неземної краси в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.02.2013 17:53

  Завдяки космічному телескопу «Габбл» (Hubble Space Telescope) ми можемо спостерігати неймовірно цікаві й красиві процеси в космосі: яскраві спалахи розжареного сонця, барвисті сузір'я, загадкові планети. Та й картини вмираючих зірок не залишають байдужими. Це захопливе видовище називається планетарною туманністю і в нашій галактиці вчені налічують їх більше тисячі.

 • Акварель та її варіації в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.02.2013 01:10

  Самір Мондал (Samir Mondal) — яскравий представник індійського сучасного мистецтва, який пише акварельний живопис як олійний, надаючи йому виразних текстур. Він отримав освіту в коледжі мистецтв в Калькутті, також навчався живопису в Парижі та Німеччині по програмі культурного обміну DAAD. Самір провів 34 персональні виставки та приймав участь в багатьох групових виставках у великих містах Індії та закордоном. Зараз він живе та творчо працює в Мумбаі.

 • Роботи учнів Коломийської дитячої художньої школи в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.01.2013 00:02

  В Коломийській художній школі, після зимових канікул, знову кипить навчання. Як писала Ліна Костенко "час летить, не стишує галопу", і цей час вкрай важливо не втратити — примножити корисну інформацію і здобути необхідні навички. Ось вже семестр за плечима, от і канікули відгуляли, і вперед — за свіжим знанням та професійним досвідом!

  А як навчалися діти нашої школи в попередньому семестрі? Більшість цей час використала якнайкраще — з усіх сил навчаючись і практикуючись під час завдань. Та були й такі, що навчалися похапцем і завдання виконували нашвидкуруч, як та кізонька з казки — "тільки бігла через місточок та вхопила кленовий листочок, тільки бігла через гребельку та вхопила водиці крапельку". В результаті, кожен учень за власну працю отримав свою заслужену винагороду. Та в новому семестрі всі мають можливість не лише навчитися чогось нового і цікавого, але й згадати та повторити попередній матеріал і на практиці показати свої кращі результати. Тож заохочую всіх до плідної праці і бажаю наснаги в цій корисній та цікавій справі!

  А зараз пропоную усім охочим переглянути таку собі міні-виставку учнівських творів — найцікавіші роботи попереднього навчального семестру (вересень-грудень 2012) з предмету "композиція" учнів нульових та перших класів Коломийської дитячої художньої школи.

 • Листівки та інше від Rifle Paper Co. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.01.2013 18:50

  Rifle Paper Co. — це американська дизайн-студія у Вінтер Парку (Winter Park), що в штаті Флорида. Її заснувала Анна Бонд (Anna Bond) разом зі своїм чоловіком Натаном, де Анна є креативним директором, ілюстратором і дизайнером.

  Студія продукує оригінальні паперові речі з 2009 року. Вона працює над листівками і календарями, зошитами і блокнотами, ілюстраціями та прінтами для різноманітних продуктів, використовуючи при цьому усі можливі засоби друку. Картинки Rifle Paper Co. надихають вінтажним настроєм та грайливими нотками. Анна працює над розписами для ілюстрацій вручну і з любов'ю, приділяючи особливу увагу дрібним елементам та характерним деталям. В результаті її твори наповнюються життям, енергією та позитивними емоціями.

 • Веселі ілюстрації Мета Стефенса (Matte Stephens) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.01.2013 22:40

  Мет Стефенс (Matte Stephens) — 38-річний художник, який живе в Пітерборо, що в Нью-Гемпширі (це хоча й в американському штаті, все ж як таких американців там мізерний відсоток, тому складно сказати хто він за національністю). Свої твори Мет малює гуашшю на картоні, фанері чи дошці. Він каже, що в творчості його захоплюють і надихають повсякденні речі, його дружина Вів'єн, а також промисловий і графічний дизайн середини 20 століття — роботи подружжя Чарльза і Реї Еймсів, Олександра Жирара, Джорджа Нельсона й Ірвіна Харпера, та твори художників тієї ж епохи — Бена Шана і Пауля Клея.

Всього 304 на 61 сторінці