Ліля Тєптяєва

Останні записи

 • Сатира та гумор в Коломиї на сторінках "Патилька" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2016 12:45

  Нещодавно коломийський журналіст Вікторія Мартинюк подарувала мені свіженький випуск гумористично-сатиричної газети Миколи Савчука "Патилько". І хочу вам сказати, мені дуже сподобалась ця дотепна презентація міста та його мешканців — колоритно, актуально, про наболіле, але з гумором. Де ще можна прочитати про Коломию "коломийською" мовою в повному розумінні цього слова, не кажу лише про діалект, а образ в цілому?

  Це видання про таку Коломию, яку, зазвичай, на вулицях і на телебаченні не побачиш, вона в думках і відчуттях окремих людей, і коли не знаєшся з тими людьми, не зможеш в повній мірі відчути ту атмосферу, а зі сторінок "Патилька" говорять не просто автори, а збірний образ розмаїтого різнобарвного краю. Ілюструє видання талановитий карикатурист з Коломиї Ігор Бежук.


  Перший випуск часопису подарували, а другий вже хочеться придбати, щоб ще краще зрозуміти місто з його історією та культурними особливостями, побачити в ньому щось таке, на що не звертала уваги, ну і щоб у видавця була охота і можливість продовжити цю чудову традицію!)

 • Український кризовий медіа-центр: "Мова мистецтва ефективніша за мову зброї" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.12.2015 23:47

  Чи є потреба розповідати про Український кризовий медіа-центр в блозі «про творчість»? Певно є, і зараз поясню чому.

  Здебільшого Український кризовий медіа-центр знають завдяки висвітленню новин на телебаченні в рамках прес-брифінгів (якщо звертали увагу на логотип, на фоні якого виступає речник Адміністрації Президента України з питань АТО — це саме та організація, про яку йде мова). Але мало хто знає про мистецький напрямок цієї організації та її активну діяльність на теренах культури. Та чи є потреба так активно говорити про мистецтво в країні, де коїться війна? Певно є, і про це йтиметься в статті.

  1 коментар
 • Про що думають діти?.. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.11.2015 22:48

  Друзі, чи вам говорять про щось такі назви: "Диваки і зануди", "Дитина-валіза", "Нічні птахи", "Квіти для Елджернона", "Опера на крилах", "Правила літа"?

  Не знаю, на скільки сучасних дітей і молодь захоплює читання, і чи вабить їх книжковий світ, як колись мене в дитинстві... Але точно знаю, діти і молодь стикаються з тими самими проблемами, що й 20 років тому стикалися мої однолітки, задають собі ті самі запитання, пробують знайти відповіді на них і...часто не знаходять. Тому надибавши цей блог, вирішила обов'язково поділитися з вами.


  Автори блогу роблять важливу роботу — вони знайомлять молодь з якісною сучасною дитячою літературою, і не просто книжкою, а сучасним дитячим світом, що розкривається в цих книжках. Крім того, ця література чудово оформлена, адже ілюстрації багатьох сучасних книг формують естетичне і багатогранне сприйняття світу, розвивають уяву та фантазію дитини.

 • Урок флористики в коломийській школі в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 20.11.2015 15:45

  Осінь тішить нас не лише своїми барвами, але й матеріалами для творчості. От і ми з учнями 2-А класу ЗОШ №6, як і минулого року в цей час, вирішили "витворити" щось осіннє і веселе. Пройшов рік, першачки підросли, а нам так само цікаво працювати разом, як і раніше. Правда, цього разу ми працювали не з кольоровим папером, а займалися флористикою — створювали веселі аплікації з природних матеріалів, висушених листочків і пелюсток квітів.

  2-А клас і флористика
  2-А клас і флористика
 • Квіти і натюрморти Есте Маклеод в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.11.2014 18:18

  Есте Маклеод (Este Macleod) — талановита художниця, яка працює в галузі декоративного мистецтва, добре знайома з текстильною справою, має професійний досвід в ювелірному дизайні, є дипломованим майстром з художньої кераміки та скла. Та чим би вона не займалася, які б матеріали не використовувала, всі її роботи, те що називається, тішать серце і зігрівають душу. Її творчість можна сміливо назвати збіркою живописних пісень та мелодій. А окрім практичної роботи, вона ще й ділиться своїм досвідом з усіма охочими, приймаючи участь у семінарах та проводячи майстер-класи. Художниця досліджує нові способи та методи творчого поєднання образотворчого мистецтва і сучасного ремесла в контексті експресивного і авторського мистецтва.

  Як художник, в основному вона створює натюрморти, пейзажі та декоративні рослинні композиції у змішаній техніці. Її стиль легко впізнається: наповнення різноманітними лініями і дрібними детальками, стилізованими квітами і птахами, спрощеними формами звичних предметів, лаконічними фонами в активних, заповнених цікавими елементами, композиціях. Тут абсолютно повна веселка кольорів та відтінків, і повсюди контрасти — тональні, кольорові, в розмірах і формах, чергування насиченості та лаконізму в деталях. А один з технічних методів роботи, які вона активно використовує — нашарування фарби і вишкрябування окремих ліній та елементів.

  Есте успішно презентує свої твори в галереях рідної Великобританії та за її межами. Охоче підтримує цікаві творчі проекти, в яких із задоволенням приймає участь. А її картини і скульптури знаходяться в державних та приватних колекціях по всьому світу.

  Її твори не залишають мене байдужою, і вам, сподіваюсь, також сподобається мистецтво Есте Маклеод.

Всього 304 на 61 сторінці