Олег

Останні записи

 • Науковий парадокс – Яким чином притягують чорні діри? в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 19.08.2009 16:36

  Загальновідомо, що чорна діра – наймогутніша сила у Всесвіті. Донедавна вважалось (кілька років тому назад), що чорні діри – чисто умовно-теоретичні математичні конструкції, які існують лише у уяві астрофізиків. Але астрономічні дослідження довели, що чорні діри не тільки фізично існують у Всесвіті, а й доволі часто зустрічаються. Так сьогодні вважається що практично кожне ядро (центр) галактики містить в собі чорну діру, а точніше надмасивну чорну діру, навколо якої обертається ціла галактика.

  Як ми бачимо, наукові дослідження не стоять на місті і вчені з кожним роком все більше дізнаються, а точніше, будують припущення про природу цих незвичайних об’єктів.

 • Дружні відносини з Росією – місія нездійсненна !? в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 19.08.2009 16:35

  Сьогодні, як ніколи, гостро стоїть питання відносин двох братніх слов’янських країн – України та Росії. Відносини ці почали погіршуватись не сьогодні, погіршення стосунків починається з конфлікту навколо острову Тузла.

  І хоч острів Тузла має площу всього у 3 квадратних кілометри (довжина острова – 6,5 км., ширина – близько 500 метрів) і 7 січня 1941 року указом президії Верховної ради РРФСР був переданий Кримській області, яка 19 лютого 1954 року увійшла до складу Української РСР саме навколо нього виникли перші суперечки двох наших країн.

  2 коментарі
Всього 27 на 6 сторінках