Lubitel Dam

Останні записи

 • Хмельниччина. Місця які варто відвідати. в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 05.06.2011 19:13

  Наступною частиною моєї низки розмірковувань на тему цікавих місцин, які варто б було відвідати, буде огляд Хмельницького регіону. Я не буду зупинятись на місті Кам’янець-Подільському – його варто відвідати!!! Більше нічого не скажу – самі побачите.

  Хочу зупинитись на місцях, які не так освітлені увагою туристів.

 • Потеря работы. Как жить дальше? в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 05.06.2011 16:15

  Жизнь иногда нам подкидывает сюрпризы, не всегда приятные, при определённом стечении обстоятельств они могут серьёзно изменить вашу жизнь. Например, потеря работы - очень неприятное для каждого событие, многие стараются не думать об этом, но в силу последних событий, такой вариант тоже возможен. Хорошо, когда есть возможность сразу устроится на аналогичную работу в похожую фирму, но если такая тенденция присутствует в целом по стране – время поиска новой работы может серьёзно увеличится.

 • Чернігів – стародавнє місто таємниць в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 03.06.2011 15:00

  За твердженням істориків, місту більше 1300 років, проте воно є набагато старішим. Ніхто достеменно не знає, хто і коли його заснував. Дослідники стверджують, що на картах Птолемея, ще у другому столітті до нашої ери, на місці сучасного Чернігова знаходилось місто Сірим. У місті з багатою історією є дуже багато місць, які було б цікаво відвідати.

 • Что читают разные люди? в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 27.05.2011 21:58

  На рынке печатных средств массовой информации сегодня представлено очень много различных журналов, газет и маленьких брошюр. Все они отличаются друг от друга тематическим направлением и нацелены на определенную аудиторию.

 • Силиконовые бюстгальтеры - мифы и реальность в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 13.05.2011 17:20

  Лифчик из силикона, относительно недавно появившийся в женском гардеробе, очень быстро приобрел уникальную популярность – что, впрочем, вполне оправданно: революционный вид нижнего белья помогает решить множество женских проблем – от выбора белья под платье с откровенным вырезом до придания форме груди нужного объема.

Всього 21 на 5 сторінках