kseniya_www

Останні записи

 • Ринок мотоциклів 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 31.07.2009 22:00

  Дорогий бензин і дорожні пробки примушують киян активно обзаводитися мототехнікою. Київський ринок мототехніки в 2008 бив рекорди. Як розповів менеджер з продажу мототехніки компанії "Укравтозапчасть", якщо в 2007 р. місткість цього ринку збільшилася на 30% замість прогнозованих 20%, то за три місяці 2008 р. продажу виросли на 45-50%. Дану тенденцію підтверджує і директор компанії "Два колеса", пояснюючи підвищений інтерес киян до мототехніки стрімким подорожчанням бензину. За його словами, ще в кінці минулого року вартість самого ходового пального мазкі А-95 переступила психологічну відмітку в $1 за літр, а зараз вона складає в середньому 7 грн.

 • Автомобільний ринок 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 31.07.2009 21:27

  2009 рік характеризується тим, що автомобільні ринки України, Росії і Білорусі переходять з гострої хвороби ринку в хронічну. За даними холдингу Атлант-М, симптомами цього переходу стали різкий спад попиту і споживчий песимізм клієнтів. Річ у тому, що чинники, які ще в перші місяці кризи якось підтримували ринки, вже майже втратили свою силу.

  Втратив актуальність розпродаж за пониженими цінами автомобілів 2008 р. випуску. На сьогоднішній день склади України, Росії та білорусі по даних марках вичерпали себе. До того ж свій вплив вже починає надавати чинник застарівання торішніх авто, адже виробники активно презентують новинки 2009 р.

  Втратив силу і чинник зростання купівельної спроможності тієї частини населення, у якої були заощадження у валюті. Це більше не стимулює ринок до розвитку, оскільки припинилася девальвація національних валют, а продавці авто стали поступово підвищувати ціни в гривні (за винятком машин 2008 р. випуску). Більше не грає своєї ролі і очікування подорожчання автомобілів із-за підвищення ввізних мит. Скорочення попиту на авто, яке спостерігається на ринках Росії, України і Білорусі, на думку аналітиків холдингу, неминуче приведе до скорочення пропозиції.

 • Як зробити діаграму стильною в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 18.07.2009 12:22

  Перевіряю багато робіт дипломних. Відсотків з 90 всіх діаграм мають жахливий вигляд, бо роблять діаграми в Exel 2003. Я не дизайнер, але певні навички як зробити діаграму симпатичнішою маю.

 • Відважилася - переписую програму "Автописалка курсових" по новій звітності в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 10.07.2009 20:07

  Давно знаю про те що є нові форми звітності, якось мало на це зважала до цього часу. Сьогодні відкрила ці нові форми і заодно відкрила рота... виявляється звіт про фінансові результати скорочений (той шо для малих підприємств) має ше одну важливу графу: зменшення товарних залишків. Нарешті фінансову звітність наблизили до податкової

 • Грошові потоки: аналіз, управління та планування в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 10.07.2009 19:47

  Появився цікавий замовник. Вже за півроку наперед думає про дипломну роботу по аналізу грошових потоків. Багато чого перечитала на цю тему.

  Рекомендую підручники:

Всього 130 на 26 сторінках