kseniya_www

Останні записи

 • Автомобільний ринок 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 31.07.2009 21:27

  2009 рік характеризується тим, що автомобільні ринки України, Росії і Білорусі переходять з гострої хвороби ринку в хронічну. За даними холдингу Атлант-М, симптомами цього переходу стали різкий спад попиту і споживчий песимізм клієнтів. Річ у тому, що чинники, які ще в перші місяці кризи якось підтримували ринки, вже майже втратили свою силу.

  Втратив актуальність розпродаж за пониженими цінами автомобілів 2008 р. випуску. На сьогоднішній день склади України, Росії та білорусі по даних марках вичерпали себе. До того ж свій вплив вже починає надавати чинник застарівання торішніх авто, адже виробники активно презентують новинки 2009 р.

  Втратив силу і чинник зростання купівельної спроможності тієї частини населення, у якої були заощадження у валюті. Це більше не стимулює ринок до розвитку, оскільки припинилася девальвація національних валют, а продавці авто стали поступово підвищувати ціни в гривні (за винятком машин 2008 р. випуску). Більше не грає своєї ролі і очікування подорожчання автомобілів із-за підвищення ввізних мит. Скорочення попиту на авто, яке спостерігається на ринках Росії, України і Білорусі, на думку аналітиків холдингу, неминуче приведе до скорочення пропозиції.

 • Як зробити діаграму стильною в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 18.07.2009 12:22

  Перевіряю багато робіт дипломних. Відсотків з 90 всіх діаграм мають жахливий вигляд, бо роблять діаграми в Exel 2003. Я не дизайнер, але певні навички як зробити діаграму симпатичнішою маю.

 • Відважилася - переписую програму "Автописалка курсових" по новій звітності в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 10.07.2009 20:07

  Давно знаю про те що є нові форми звітності, якось мало на це зважала до цього часу. Сьогодні відкрила ці нові форми і заодно відкрила рота... виявляється звіт про фінансові результати скорочений (той шо для малих підприємств) має ше одну важливу графу: зменшення товарних залишків. Нарешті фінансову звітність наблизили до податкової

 • Грошові потоки: аналіз, управління та планування в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 10.07.2009 19:47

  Появився цікавий замовник. Вже за півроку наперед думає про дипломну роботу по аналізу грошових потоків. Багато чого перечитала на цю тему.

  Рекомендую підручники:

 • Пивні потоки течуть в регіони: огляд ринку 2008-2009 рр. в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 05.07.2009 16:37

  З 2008 року в регіональних пивзаводів з'явилася можливість збільшити ринкову долю. Ще в радянські часи пивна галузь не була стратегічною для України, тим не менше, за кількістю виробників Україна практично не поступалася країнам, пивна галузь яких є магістральною. Раніше в Україні було близько 150 пивних заводів, а в деяких областях по 5 підприємств. Причому деякі заводи будувалися ще за царських часів, деякі створювалися на базі харчових комбінатів в епоху СРСР.

  Після проголошення України незалежною та приходу міжнародних компаній, багато малих заводів не втрималися на рину. І вже до 2007 року залишилося не більше 60 заводів. А заводів, які входять до складу великих пивних компаній та випускають помітне хоча б на регіональному рівні пиво залишилося не більше 15. Тим не менше, деяким мілким пивоварам вдається нарощувати обсяги ринків. Так, наприклад якщо в 2002 році невеликі пивзаводи володіли 10,7% ринку, то в 2007 році 4,3%, це притому, що український ринок пива щороку зростає на 15-20%.

  Пивні ріки течуть в регіони
  Пивні ріки течуть в регіони
  1 коментар
Всього 119 на 24 сторінках