kseniya_www

Останні записи

 • Світовий ринок машинного перекладу в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 11.09.2009 21:10

  На сьогоднішній день, не дивлячись на глобалізацію, наслідком якої є руйнування культурних, економічних і мовних бар'єрів, попит на переклад залишається високим. Нації прагнуть до збереження своєї культурної унікальності, невід'ємною частиною якої є мова – так, наприклад, в Європейському Союзі, об'єднуючому декілька держав, офіційно використовується декілька ж мов. Крім того, країни світу активно співробітничають один з одним в різних сферах – екологія, економіка, освіта, промисловість і т.д. - і в такій співпраці переклад використовується для того, щоб досягти взаєморозуміння, полегшити розповсюдження інформації і зробити її доступною більшому громадянству.

 • Звіт з практики на шару !! Налітай ) в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 14.08.2009 20:59

  Хочу викласти на Погляді 10 звітів з практики. Якщо комусь потрібно проаналізувати звітність підприємства - надсилайте, проаналізую.

  Ще збираю плани виконання звітів з виробничої практики. Кому не важко, закиньте план звітів з ВУЗів.

  5 коментарів
 • Управління прибутком в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 14.08.2009 20:52

  Розробила автоматизований факторний аналіз зміни прибутку. Результат - 2 таблиці та описи на 2-х сторінках.

  Використовуються 3 фактори:

  вплив зміни обсягів виробництва;

  вплив зміни асортименту та структури товарів;

  вплив зміни витрат на 1 грн. реалізованої продукції.

 • Ринок зерна 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 01.08.2009 15:45

  Галузь з виробництва хліба та хлібобулочних виробів України відіграє визначну соціальну і стратегічну роль у житті суспільства, задовольняючи потреби населення в харчовому продукті.

  Борошняні вироби і, насамперед, хліб традиційно займають найважливіше місце в раціоні українців. Для виробництва борошна в Україні використовується декілька зернових культур, але головна роль належить пшениці. Частка пшеничного борошна в загальному обсязі борошна, що виробляється в країні, складає близько 90%.

  За підсумками 2008 року в Україні зібрано близько 48 млн.тон. зерна – це найвищий показник врожайності в Україні.

 • Ринок мотоциклів 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 31.07.2009 22:00

  Дорогий бензин і дорожні пробки примушують киян активно обзаводитися мототехнікою. Київський ринок мототехніки в 2008 бив рекорди. Як розповів менеджер з продажу мототехніки компанії "Укравтозапчасть", якщо в 2007 р. місткість цього ринку збільшилася на 30% замість прогнозованих 20%, то за три місяці 2008 р. продажу виросли на 45-50%. Дану тенденцію підтверджує і директор компанії "Два колеса", пояснюючи підвищений інтерес киян до мототехніки стрімким подорожчанням бензину. За його словами, ще в кінці минулого року вартість самого ходового пального мазкі А-95 переступила психологічну відмітку в $1 за літр, а зараз вона складає в середньому 7 грн.

Всього 119 на 24 сторінках