kseniya_www

Останні записи

 • Інтернет магазин кросівок в 2021 році в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:08

  Здавалося би, що нічого нового в продажу кросівок нема. Однак цей товар користується популярністю з кожним роком все більше і більше. Плюс до того, даний товар виготовляється в такому асортименті, що складно уявити яким може бути найширший асортимент даного інтернет магазину. Інтернет-магазин може спеціалізуватися на недорогих кросівках або на літніх, ви можете обрати для себе вузьку нішу в кросівках і спеціалізуватися на ній.

 • Бізнес ідеї інтернет-магазину одного товару в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:05

  Інтернет-магазин одного товару має багато переваг над інтернет магазинами багатьох товарів. Справа в тому, що якщо людина попадає на сторінку такого магазину, вона має можливість дізнатися повністю все про товар, який пропонується.

  1 коментар
 • Топ-5 ідей інтернет-магазину з продажу кави в 2021 році в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:01

  Існує чимало переваг виходу на даний ринок. Зокрема, вихід на нього можна з впевненістю вважати легким. Також немає необхідності вкладати великі гроші на початкових етапах. Аудиторія споживання продукту є досить широкою, при цьому якщо зацікавити аудиторію правильною рекламою, можна знайти прихильників особливих напоїв, які неможливо купити у супермаркетах.

 • Топ-5 бізнес-ідей інтернет-магазину одягу у 2021 році в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 15:56

  Статистика свідчить, що одяг є одним із найбільш популярних товарів, які купуються в інтернеті незважаючи на те, що з кожним роком зростає кількість шахраїв, а також інтернет-магазинів, які займаються  продажем товару, що не відповідає заявленій картинці. Це, до слова, свого роду інтернет шахрайство, з яким зіткнувся практично кожен.

 • Бізнес ідея інтернет магазину автозапчастин на 2021 рік в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 15:50

  Здавалося би, що може бути нового у тематиці автозапчастин. Однак існують нові бізнес ідеї 2021 року, які потрібно врахувати під час створення бізнесу в умовах пандемії. Треба розуміти, що правила ведення бізнесу, які були сформовані 20 років тому, вже не діють, а тому необхідні нові рішення, які будуть задовольняти потреби сучасного і особливого ринку.

Всього 130 на 26 сторінках