kseniya_www

Останні записи

 • Регіоналізація як відповідь на виклики національних стратегій розвитку в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 20.01.2010 15:50

  Відсутність зваженої регіональної політики веде до дезінтеграції будь-якої країни, що є особливо небезпечним чинником для держав з нетривалою історією демократичного розвитку. За всю історію становлення України регіональній політиці не приділялося достатньо уваги, що в свою чергу довело країну до відсутності структурованого і ефективного регіонального управління.

  Сьогоднішній етап державотворення дозволяє і вимагає законодавчого закріплення нової ідеології регіональної політики і формування нової архітектури регіонального управління. Бачення регіону виключно як адміністративно-територіальної одиниці, а регіонального управління як перманентного перерозподілу повноважень між місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування є неконструктивним, не відповідає соціально-економічним та політичним реаліям сьогоднішньої України.

 • Про юніти в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 14.01.2010 12:24

  11 коментарів
 • Покажи свою заставку мобільного і я скажу що в тебе в голові в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 13.01.2010 20:43

  Недавно була передача про вплив мобільних телефонів на здоров’я дітей. Все звучало якось надто параноїдально, проте доля правди в тому була. Коротенько перекажу чим лякали батьків: ну, по-перше шкідливим випромінюванням ( і це назвали не найгіршою стороною користування мобільним зв’язком), а по друге - заставками та рінгтонами які зомбують діток.

  boo, страшно ?
  boo, страшно ?

  Смішно звучить, правда?...

 • Правила студентської обмінної системи в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 12.01.2010 17:38

  95 коментарів
 • Психологія Хауса в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 28.12.2009 16:08

  лазячи по нету бачу шо Хаус - крутий чувак) футболки он продаються із мордахою Хауса, коронна його фраза everybody lies...шось в тому є...

  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...
  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...

  Глянула в тэлік, Hallmark показує ІІІ сезон Хауса, MGM - ІІ сезон, СТБ - V показував, Новий канал ше якийсь-там.. ну всьо, Хаус заполонив телебачення. Що ж це за чупакабра цей House M.D.?

  Читаю телекритику:

  «Доктор Хаус» - серіал не для домогосподарок, прихильниць «Сватів» чи «Вогню кохання». Він очолює перелік так званих серіалів для інтелігентних людей, і в цьому списку - «Втеча з в'язниці» (був у ефірі IСTV), «Декстер», «Кістки» і, звісно, «Теорія брехні»..."

  о-оо.. Так - я ж не домогосподарка! це якраз для мене - заспокоюю я себе поміщуючи в сковорідці хавчик аби не підгорів )

  2 коментарі
Всього 119 на 24 сторінках