kseniya_www

Останні записи

 • Оновили дошку оголошень для студентів. в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 29.08.2010 13:13

  Відтепер кожен студент може продати свій реферат, курсову та дипломну на сайті з найбільшою українською базою в 65 000 робіт без посередників.

  Реєструєтеся, заповнюєте власну сторінку, вписуєте контактну інформацію та додавайте свої роботи. Пишете реферати на замовлення – рекламуйтеся на сайті всього за 30 грн на місяць.

 • Ринок автомобільних перевезень в 2010 році в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 27.08.2010 20:45

  Здали нерви у підприємців, що використовують для перевезення пасажирів переважно орендовані автобуси, : без власної інфраструктури, у відсутність кредитів і оборотних коштів, необхідних для ремонту і щорічного оновлення мінімум 15% рухомого складу, говорити про позитивну рентабельність перевезень не доводиться.

 • Ринок швейних машин 2009 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 26.08.2010 12:19

  Виробники машин постійно розширюють асортимент своєї продукції, підвищуючи її продуктивність, збільшуючи набір функцій, полегшуючи технічне обслуговування і спрощуючи управління. Деякі з нових розробок, що з'явилися, представлені нижче.

 • Світовий ринок вин: тенденції в умовах кризи в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 24.08.2010 10:40

  Основним виробником вина залишається Європа. Нагадаю, що зовсім нещодавно в Австралії одна з компаній порахувала, що там потрібно скоротити приблизно на 30% число виноградників, щоб уникнути в майбутньому надвиробництва, проте цього робити не довелося, оскільки від перевиробництва періодично рятує негода. Споживання вина в самій Європі повинне неминуче падати хоч би у фінансових показниках (там є куди падати - вина по 3 євро цілком пристойні, щоб на них перейшла абсолютно велика частина європейців). А кризовий стрес не розташовує до росту споживання вина навіть у Франції.

 • Ринок автозапчастин 2009-2010 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 22.08.2010 23:52

  Світова тенденція заміни дорогих, оригінальних запчастин дешевими отримала особливого поширення в СНД. Тут давно працює повноцінний (найчастіше - тіньовий) ринок відновлених запчастин, тісно пов'язаний із СТО й розбірками. Останнім часом експерти (наприклад, від "Justcars") говорять про потік низькоякісних підробок з Китаю і Південної Кореї. Відзначається також зростання поставок деталей від західних компаній для українських і російських авто; цей бізнес особливо популярний в Угорщині, Польщі, Чехії та Словаччині.

Всього 130 на 26 сторінках