kseniya_www

Останні записи

 • Ринок event-послуг в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 10.09.2010 13:39

  Є кілька причин такого зростання: івенти почали грати важливу роль у комунікативних маркетингових стратегіях через постійне здорожчання ATL-інструментів, також корпоративні клієнти почали звертати увагу на методи просування брендів, які дозволяють не просто проінформувати людей про його існування, ал й пов’язати його з певними емоціями, які споживачі івента будуть в подальшому пов’язувати з торговою маркою чи компанією, нарешті, бум спровокували часті політичні кампанії, в ході яких івентори організовували різноманітні тури, концерти, зустрічі і т.п.

 • Русифікація ЗМІ країн СНД та боротьба з нею в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 09.09.2010 19:00

  Регулярність користування російськомовними ЗМІ в Україні, %
  Регулярність користування російськомовними ЗМІ в Україні, %

  Як показує статистика, близько 67% населення регулярно дивляться російське телебачення. Ставлення до російськомовного телебачення в Україні знову нестійке. То в період Ющенка ішли в крайнощі, перекладаючи фірми на українську мову, та закриваючи російські канали. Тепер, за керування Януковича під суворим наглядом українські канали.

 • Ринок мобільних телефонів України 2010 рік в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 09.09.2010 18:38

  І півріччя 2009 року було самим складним для ринку, проте в І кварталі 2010 року було продано майже на 50% більше мобільних телефонів. Експерти пояснюють це тим, що зараз користувачі реалізують відкладені покупки, і учасники ринку очікують росту до 23% за даними минулого року.

  В І кварталі було продано 1,28 млн. мобільних терміналів, а значення смартфонів і комунікаторів в загальному об’ємі продаж склала 11,2%.

 • Система освіти України в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 01.09.2010 16:36

  Не дивлячись на спроби уряду подолати рівень бідності в Україні, що проявляється в збільшенні заробітної плати, пенсій, соціальних видатків та зниження безробіття, сьогодні в умовах кризи порядку 27,1% населення України проживає за межею бідності.

  Основною ознакою української бідності є те, що в країні це явище поширене серед працюючого населення. І хоча урядовці стверджують, що причиною бідності є монополізм, корупція, штучне заниження вартості робочої сили, все ж таки основною причиною бідності є небажання працювати та невміння використовувати свій людський потенціал.

 • Оновили дошку оголошень для студентів. в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 29.08.2010 13:13

  Відтепер кожен студент може продати свій реферат, курсову та дипломну на сайті з найбільшою українською базою в 65 000 робіт без посередників.

  Реєструєтеся, заповнюєте власну сторінку, вписуєте контактну інформацію та додавайте свої роботи. Пишете реферати на замовлення – рекламуйтеся на сайті всього за 30 грн на місяць.

Всього 119 на 24 сторінках