kseniya_www

Останні записи

 • Прибуткові бізнес ідеї для фотографів в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 17:06

  Насправді на ринку досить мало фотографів, що реально можуть заробляти гроші. Це пов'язано із тим, що на сьогоднішній день створюється велика кількість курсів, а тому фотографами стають тисячі людей у місті, які намагаються захопити ринок шляхом заниження ціни.

 • Актуальні бізнес ідеї в Америці в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 17:01

  Актуальні бізнес ідеї в Америці цікавлять багатьох наших громадян. Майбутнє у нашій країні непередбачуване, тому люди думають про те, як виїхати в Америку і зайнятися власною справою, що дозволить забезпечити собі  спокійне майбутнє,  яке можна спланувати.

 • Актуальні бізнес ідеї для чоловіка на дому в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:57

  Як правильно організувати роботу чоловіка вдома? Це досить складно, оскільки створюючи власну справу, дуже важливо дати можливість людині повністю сконцентруватися на ній. Чоловіки, на відміну від жінок, не можуть переключити свою увагу від власної справи на побутові питання, вони стають не організованими і зайнятися бізнесом на повну в домашніх умовах не вдається. Саме тому, якщо ви плануєте організувати бізнес на дому, необхідно до цього ставитися як до справжнього бізнесу: з графіками, дедлайнами (поставленими для себе) та обов'язками.

  1 коментар
 • Актуальні бізнес ідеї для заміського будинку в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:18

  Більшість людей вважає, що заміські будинки створені переважно для відпочинку.  Однак активно використовувати дачу або заміський будинок тільки певну кількість місяців року не раціонально.  Якщо у вас є вільні площі, в яких можна організувати підприємницьку діяльність, то чому б не скористатися цією можливістю. Тим більше, що це дозволить суттєво зекономити грошей на оренді приміщення, що буде дуже вигідним на початкових стадіях організації власного стартапу.


 • Актуальні бізнес ідеї в Азербайджані в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:13

  Сьогодні бізнес ідеї в Азербайджані мало чим відрізняються від перспективних бізнес-ідей Європи. Багато західних спеціалістів вважають, що дана країна розвивається достатньо динамічно і готова до створення нових ринків і виходу на них нових продуктів. Шукаєте бізнес ідей з інших країн? Тут можна отримати більше.
  Розглянемо декілька бізнес-ідей, які доцільно реалізувати в 2021 році в Азербайджані.

Всього 130 на 26 сторінках