Сашко

Останні записи

 • Пейнтбол - захоплення не тільки для чоловіків в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 12:02

  Війна не жіноча справа, але амазонки теж воїни, і мабуть саме нащадком цих войовничих жінок є дівчина з якою мені вдалось поспілкуватися. Тож нижче пропоную вам інтерв'ю з Анною Лаврентюк - дівчиною, яка має чоловіче захоплення і займається пейнтболом.

  Анна Лаврентюк
  Анна Лаврентюк
 • Боді-арт як мистецтво малюнку на тілі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 00:08

  Пензлик, фарби, малюнок... Ви думаєте я хочу розповісти вам про картини? Ні, сьогодні ми поговоримо про мистецтво боді-арту. І щоб детальшіше дізнатися про особливості цього виду мистецтва, я поспілкувався з Дар'єю Постернак- людиною яка активно реалізує свій творчий потенціал у боді-арті.

  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
 • Для чого молодь використовує інтернет? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 22.09.2011 15:04

  Кожен з нас є користувачем глобальної мережі інтернет, але кожен з нас використовує її по своєму. Я провів опитування, під час якого дізнався для чого молодь використовує інтернет. Нижче пропоную вам ознайомитись з цим опитуванням.

  Андрій Пащенко - Журналіст
  Андрій Пащенко - Журналіст
 • "Ходити на ходулях - це як їздити на велосипеді",- Віктор Одєнцов в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 21.09.2011 21:29

  Під час виступу в Житомирі «Шоу велетнів», яке проходило в рамках святкування Дня міста мені вдалося поспілкуватися з Віктором Одєнцовим,- художнім керівником міського центру відпочинку міста Євпаторії, при якому знаходиться такий чудовий колектив, як театр на ходулях, з програмою «Шоу велетнів».

 • Ghetto Workout - вуличний спорт що популяризує здоровий спосіб життя в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 19.09.2011 11:15

  Ghetto Workout це новий вуличний, місцями екстремальний напрямок фізичного розвитку, претендуючий на те, щоб стати масовим. Ghetto Workout представляє собою рух, ціллю якого є розвиток, як фізичний, так і духовний, і детальніше про цей вид спорту нам розповість Мельничук Дмитро,- один з адміністраторів команди GHETTO WORKOUT (GW) в місті Бердичеві. Він також є одним із тих, хто започатковував команду.

  Мельничук Дмитро
  Мельничук Дмитро

  - Розкажи будь-ласка детальніше про те чим ви займаєтесь.

  Говорячи про наші тренування, можна то ми виконуємо різного роду силові та гімнастичні елементи на перекладині. Мабуть одним з найбільш важливих моментів є те, що всі тренування проходять на вулиці. Ми не займаємось в спортзалах, ми тренуємось на перекладинах та брусах. Ми також дотримуємось такої позиції, що ми проти алкоголю, тютюну та наркотиків. Цю позицію активно пропагуємо, і хочу сказати, що останнім часом до нас приходить багато молоді.

  - Як було сворено команду?

  Багато хлопців займалися в різних частинах міста, і одного разу ми списавшись зібрались на тренування в одному місці. Хоч нас було лише п’ятеро, які є на сьогоднішній момент адміністраторами. Після зібрання ми вирішили створити свою організацію, яка є і до цього часу. Поки ми офіційно не зареєстровані, але найближчим часом плануємо це зробити

  1 коментар
Всього 66 на 14 сторінках