Сашко

Останні записи

 • Ексклюзив від фіналістів Х-фактора Сашків Кривошапка та Павліка в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.12.2011 18:41

  Мав можливість потрапити на концерт фіналістів українського проекту «Х-фактор» Олександра Кривошапка та Олександра Павліка, що проходив у Житомрі. Задоволені публікою хлопці завжди жартували, а по завершенню свого виступу розповіли мені багато чого цікавого.

  Щож, почнемо з Кривошапка:

  - Скажи,як змінилося твоє життя після участі в проекті?

  - Життя змінилося повністю. Я став заробляти великі гроші. Зрозумів мету свого життя. Зрозумів,що вокал – це те,чим я можу заробляти та за що можу жити.

 • Історична реконструкція- це спосіб повернути лицарські часи в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 09.11.2011 10:58

  Нещодавно мав можливість познайомитися з цікавою дівчиною, захоплення якої мене вразило. Вона є членом Житомирської обласної громадської молодіжної організації "Житомирський Військово-історичний клуб "Золота Шпора" (далі Клуб), і вона лучник.

  Військово-історичний клуб займається реконструкцією військового ремесла, озброєння та побуту Русі та Європи 13 -14 століття.

  Катерина Чаплінська
  Катерина Чаплінська

  Яка основна ідея клубу???

  Їх багато, нижче пропоную перелік того, чим ми займаємось і для чого:

  Ми створюємо сприятливе середовище у громадському житті міста та області для реалізації інтелектуальних, духовних та фізичних можливостей членів Клубу пов'язаних з вивченням військової вітчизняної та іноземної історії, традицій середньовіччя та історичного фехтування. Цим ми сприяємо самореалізації особистості, втіленню ідей національного відродження шляхом підтримки свідомої і активної молоді.Серез наших пріоритетів також проведення просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи.

 • Студенти ЖДУ імені Івана Франка взяли участь у тренінгу «Пізнай Польщу» в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 20.10.2011 14:01

  17- 18 жовтня студенти соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка взяли участь у дводенному тренінгу в рамках проекту «Пізнай Польщу». Це освітньо-рекламний українсько-польський проект, організатором якого є Фундація Нові Медіа (Варшава) та МГО Інтерньюз-Україна (Київ) спільно із Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща.

  Основною метою є поширення знань про Польщу за допомогою інформаційних повідомлень та презентація технології створення «мультим» (електронних газет) та мультимедійних проектів з використанням українських ЗМІ. Тренінги проводили професійні тренери з України та Польщі.

  2 коментарі
 • Жебраки - люди яким потрібна допомога, чи напасть безробітних, що знайшли легкий заробіток? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.10.2011 21:54

  Всі ми йдучи людними вулицями міст не рідко бачимо простягнуті руки з проханням допомоги. Хтось викликає у нас жаль, і ми подаємо милостиню, хтось окрім обурення ніяких емоцій не викликає!!! В опитуванні, яке я пропоную вам нижче ви зможете детальніше дізнатися про ставлення молоді до жебраків, а також порівняти його зі своїм бачення проблеми.

  Зоряночка Головецька - студентка
  Зоряночка Головецька - студентка

  Багато таких "жебраків"-це всього лише ті, хто лінується стати на біржу та почати працювати хоча б десь. Але є й ті, що дійсно просять милостиню від безвиході. Тому ставлення двозначне: ніколи не знаєш, хто зараз простягає перед тобою руку - справді знедолена людина чи лінивий шарлатан.

  Юлія Карпова - студентка
  Юлія Карпова - студентка

  Раніше досить часто кидала дрібні гроші для тих, хто просить. Але одного прекрасного разу побачила, коли бабуля років 60-65 на інвалідному візку під'їхала до кіоску і на випрошені гроші купила цигарок і бажання подавати відпало автоматично. Якщо просить дитина на їжу, я краще сама піду і куплю чого вона захоче, але просто гроші не дам чисто принципово.

  Але все частіше звертаю увагу на бродячих собак, а не на жебраків. Від них більше вдячності і я точно знаю, що їм від мене потрібно і чим я можу допомогти.

 • Як змусити себе прокинутись??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 14:48

  З проблемою ранкових лінощів, та відсутністю бажання відкривати очі зіштовхувались усі. Хтось випрацював для себе методи, які допомагають це перебороти, а комусь це й досі не вдалось. Я перед собою поставив завдання зібрати вибірку найбільш цікавих методів змусити себе прокинутись, які нижче пропоную вашій увазі.

  Анна Залізовська
  Анна Залізовська

  То майже нереально=). Проте, якщо дуже потрібно, тоді з вечора розставляю декілька будильників по квартирі з гучним і виняткво креативним звуком та інтервалом приблизно хвилин 5.

  У результаті - багато їх гине смертю хоробрих, немало отримують тяжкі та особливо тяжкі ушкодження, але не марно.

  На заплановані зустрічі завжди приходжу вчасно)

  Юлька Андрієнко
  Юлька Андрієнко

  Подумаю о том что может много класного случится в етом дне пока я буду спать)))

  Інна Білоусова
  Інна Білоусова

  Я навчаюся на другу зміну, тому мені рано прокидатися не потрібно.

  Дмитро Голумбевський
  Дмитро Голумбевський

  Если мне приснился философский сон о том что наше бытие бесмысленно и что все относительно, то я вскакиваю и думаю "Не, надо идти завоевывать мир!"

Всього 66 на 14 сторінках