Сашко

Останні записи

 • Як списати на екзамені??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.01.2012 09:26

  Під час сесії більшість студентів задає собі питання: "Як списати на екзамені?". Мені й самому доводилося грішити таким чином, але палити себе якось нелогічно.=) Я підготував для вас підбірочку цікавих способів списати від людей, яким доводилось зустрічатися з креативністю та винахідливістю студентів та школярів.

  Зоряна Головецька
  Зоряна Головецька

  Пам'ятаю,як моя подружка приклеїла шпаргалки з відповідями на підошви.))На контрольній ними скористалась, а зняти забула... Тож коли йшла додому з уроку, то всі перехожі вивчали алгебру по "її слідам")))

  А ще, був випадок з одним знайомим,який зазделегідь знав, що його викличе викладач до дошки. Тому без усіляких пересторог вирішив допомогти собі, і написав підказки прямо на дошці. Учитель прийшов,але так нічого не помітив. А мій знайомий отримав гарну оцінку.

 • Переможець Х-фактору Віктор Романченко ще не почав витрачати два мільйони в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.01.2012 21:06

  Фіналісти другого сезону Х-фактору в рамках туру 15-ма містами України завітали до Житомира, який став другим містом після столиці, що зустріло у себе новоспечених зірок.

  Мав за щастя поспілкуватися з переможцем шоу Х-фактор Віктором Романченко.

  Які враження від житомирської публіки?

  В мене не такий великий досвід, щоб говорити хто кращий, а хто гірший. А взагалі, дуже теплий прийом, дуже класна публіка і красиве місто.

  Як вам виступалося перед незнайомою публікою?

  Житомир- це перше незнайоме нам місто. Можна сказати "перший старт", але виступати було не складно, бо на прямих ефірах, де були наші перші виступи, переживань було набагато більше. Мені здається, що всім учасникам було виступати простіше, оскільки вже є трошки досвіду.

  Фіналісти Х-фактору
  Фіналісти Х-фактору

  Як думаєш, чи не будуть вас сприймати як другорядних артистів, через те, що це був другий сезон, а не перший?

 • П'ятниця 13 - нещасливий день? (Думка молоді.) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.01.2012 13:40

  П'ятницю тринадцятого багато людей називають нещасливим днем, але чи варто вірити у забобони???

  Я провів невелике опитування серед молоді і дізнався їхню думку з цього приводу. Нижче пропоеую вам ознайомитися з результатами моєї роботи:

  Настена Пецык
  Настена Пецык

  Я в это не верю. Просто сочетание одного и другого приводит нас в какой-то легкий ужас, стрем, что ли)на самом деле несчастливым днем может оказаться,как показывает практика,самый обычный,казалось бы,денек.вот так). И еще, со мной никогда ничего неприятного не случалось в пятницу 13.=)

  Вікторія Космацька
  Вікторія Космацька

  Число 13 вважається поганим числом - мовляв, "чортова дюжина" завжди приносить одні тільки неприємності! А коли вона поєднується із п'ятницею - то просто ховайся.

  Число 13 часто символізує щось погане: наприклад, 13 духів зла у

  Каббалі,втілення злих насмішок, непокою, зради, а ще є Іуда, який вважався апостолом № 13.

  Але у кожній ситуації можна знайти як негатив - так і позитив. Як склянка з водою - вона може бути напівпуста або напівповна.

  Вікторія Васильчук
  Вікторія Васильчук

  У що віриш - те й здійснюється) Якщо не хочеш, щоб п'ятниця 13 стала для тебе нещасливим днем -просто забудь! Викинь це з голови і все буде прекрасно. Сила думки - це те, що працює завжди. І Зовсім не важливо вірите ви в це чи ні! Тому Влаштуйте в своїй голові рай- і впевнено йдіть до цілі! Якщо ви щиро віритимете в краще- то ніяка П'ятниця 13-ого вам не стане на шляху!

 • Що подарувати коханій людині на Новий Рік??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.12.2011 18:08

  З цією проблемою напердодні свят зіткнулися всі, тож нижче пропоную вам ідеї людей, які відгукнулися і взяли участь в моєму невеличкому опитуванні.

  Алена Мекаревич
  Алена Мекаревич

  - подарить романтический вечер)

  Алексей Могилевец
  Алексей Могилевец

  Я буду дарить духи. А вы как хотите.=)

  Olga Baccio
  Olga Baccio

  Подаруйте щось таке,щоб часточка цього подарунка була і в тебе і в неї)

  Юлія Демусь
  Юлія Демусь

  Я б подарувалаякусь дрібничку, але яка б була поряд цілий рік - прилок. прикрасу, скарбничку для прикрас... можна щось з одягу, але то сезонні речі.. можна якийсь набір для гри і грати потім разом в цю гру. або навчитися разом грати... коханому я б подарувала щось з техніки - флешку до телефона чи компютера, наушники, годинник, футляр для окулярів або рукавички... але досі ще не вирішила, що подарую...

 • Як перетворити навчальний предмет у фестиваль інтерактивних театрів??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 22.12.2011 20:44

  14 грудня 2011 року в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка був проведений ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕАТРІВ «Обєктив’НА реальність». Мав за щастя поспілкуватися з ініціатором цього фестивалю Інною Палько- викладачкою, котра перетворила навчальний предмет в фестиваль театрів.

  Як з’явилася ідея проведення даного заходу?

  Інна Палько
  Інна Палько

  ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕАТРІВ «Обєктив’НА реальність»,був обраний для залікового заняття з дисципліни «Основи сценарної роботи соціального педагога». Даний предмет є новим, складається з трьох модулів, а крім того, вимагає не просто знання теоретичного матеріалу, який передбачений навчально-методичним забезпеченням курсу, але не гарантує вмінь студентів при виконанні запропонованих завдань, тому необхідний був практичний вихід, зокрема, на самостійну роботу студентам було запропоновано опанування методикою проведення форум-театру; підготовка сценарію соціальної реклами та її зйомки (кращі зразки соціальної реклами були показані на Фестивалі). Ідея передбачала своєрідний експеримент, на участь в якому було заявлено 9 новостворених інтерактивних театрів.

Всього 66 на 14 сторінках