Сашко

Останні записи

 • Як підготуватися до ЗНО??? (розповідають студенти) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.01.2012 18:39

  Ви ще не студент??? Тоді Вам до нас!!! Зовнішнє незалежне оцінювання вже на носі, і цим матеріалом я розпочинаю підбірочку опитувань, за допомогою яких спробую дати поради випускникам. Перше питання, яке виникає: "Як готуватися???". Відповідь на нього ви знайдете нижче.

  Дар'я Костюшко
  Дар'я Костюшко


  Для початку, треба вірити в себе. Остаточно визначитись з вибором предметів. Більшу увагу приділяти основним предметам. Не вішати ніс. І кожного дня хоча б 2 години витрачати на підготовку. Якщо є мета, то успіх прийде обов`язково.

  Віта Демусь
  Віта Демусь


  Краще більше часу приділяти підготовці безпосередньо перед ЗНО. Більше готуватися самостійно. Тільки незрозумілий матеріал опрацьовувати з репетиторами. Вибирати добре знані предмети для здачі, то і підготовка значно полегшиться.

  1 коментар
 • "До плівки я повернусь обов'язково", - Іванчук Дар'я в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 24.01.2012 19:13

  Житомиряни, а також гості міста, з 17 по 29 січня, завітавши до "Кавоманії" (вул. Московська 24-Б), мають можливість ознайомитися з фотовиставкою "Сьогодення". Особисто для мене дивним було те, що автором фотовиставки є школярка. Іванчук Дар'я - учениця житомирської ЗОШ №28, розповіла нам про те, як робила свої перші кроки у фотомистецтві, та яким бачить своє майбутнє в ньому.

  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення
  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення


  Як виникла ідея персональної виставки?
  Мені випала можливість зробити виставку, і я нею скористалась. Давно вже збиралась, але так от якось зненацька все вийшло. Організували все за тиждень.
  Чи не вважаєш себе молодою для авторської виставки?
  Не думаю, що вік відіграє важливу роль. Я не вважаю себе професійним фотографом, але для того, щоб щось вийшло потрібно працювати. Це моя перша виставка, і я не вважаю це перемогою, це лиш крок, який я зробила в житті.

  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
 • Як не застудитися взимку? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 23.01.2012 11:36

  Традиційно взимку всі хворіють грипом та застудою, але ж є люди яким вдається уникнути нашестя вірусів. Є безліч порад, завдяки яким можна вберегтися від застуди, тож я вирішив провести невеличке опитування, в якому попросив людей поділитися своїми рецептами здоров'я.

  Марина Каплун
  Марина Каплун

  Щоб не застудитися потрібно тепленько одягатися, частіше пити гаряче та тікати подалі від усіх переносчиків зарази. Якщо вам довелося довгий час перебувати на холоді, то можу порекомендувати випити чашечку глінтвейну, але не захоплюватися сильно цим напоєм, бо бажаний результат змінять небажані наслідки. А при застуді чудово допомагає варення, особливо малинове, чи грушове, чи абрикосове - на ваш смак.)

  Петро Авраменко
  Петро Авраменко

  Корінь імбіря додавати до їжі, або просто тоненько відрізаний ломтик з медом. Але найкращий спосіб це не вірити у хворобу. Тоді хвороба не вірить у свої сили.

 • Як чоловіки ставляться до дівчат, що палять? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.01.2012 21:11

  Коли бачу дівчат, які йдуть вулицею і смалять цигарку,- в мене з'являється відчуття легкої відрази. Мода? Мені здається, що мода тут ні до чого. Я вважаю, що жіночий фемінізм багато людей розуміють не так, як то мало б бути... Тож, любі жінки, не потрібно виправдовувати себе, просто почитайте думки чоловіків з цього приводу, і зробіть для себе висновок.

  Андрій Мартиненко
  Андрій Мартиненко

  Одна фраза - очень негативно!!!

  Ігор Шурпан
  Ігор Шурпан

  До цих «чудернацько димлячих паравозиків»? З сумом та жалем. Смішно дивитися коли юнки і вже дорослі жінки ховаються на задвірках або інших малолюдних місцях «щоб батьки не дізналися». Сумне видовище...

 • Роман Веремейчик не збирається робити сольної кар'єри в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.01.2012 15:49

  За час проекту "Х-Фактор" Роман Веремейчик пригледівся багатьом дівчатам, і житомирська публіка не є винятком. Після концерту він був чи не найпопулярнішим у бажаючих взяти автограф та сфотографуватися. Під час свого інтерв'ю він розповів нам про те, чим планує зайнятися в найближчий час та ще багато цікавого.

  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
Всього 66 на 14 сторінках