Сашко

Останні записи

 • Ігор Донченко працює над картинами під час заробіток в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.02.2012 14:33

  Нещодавно сходив на виставку художника Ігоря Донченка "Теплий подих літа". Мав можливість поспілкуватися з художником та познайомитись з ним ближче, що пропоную зробити й вам. Для цього потрібно тільки прочитати інтерв’ю.

  Ігор Донченко
  Ігор Донченко


  Що можете розповісти про виставку?
  Ці акварельні роботи накопичились приблизно за чотири роки. Більшість з них із подорожей, тут і Карпати, і Крим, і вся Україна.
  Ви подорожуєте спеціально для створення картин?
  По різному буває. Цього року я був в Криму на заробітках,- привіз близько 60-ти етюдів.

  виставка Теплий подих літа
  виставка Теплий подих літа


  Чи є на виставці роботи з Житомира?
  З Житомира на цій виставці небагато робіт, в основному тут Крим. Це через те, що Житомир – місто де я працюю, а коли подорожую - з’являється можливість помалювати.

 • Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.02.2012 17:01

  Вибрати подарунок, особливо до Дня святого Валентина, дуже складна справа. Чоловіки днями ламають собі голови, щоб зрозуміти чого хоче їхня кохана. Найкращий спосіб це дізнатися - запитати у дівчини. Але ж так сюрприз не вдасться!!! Для спрощення "мук" я провів опитування серед прекрасної половини людства. Кортить дізнатися чого жінки хочуть на День святого Валентина? Читайте нижче.

  Іра Леонець
  Іра Леонець
 • Яким має бути хороший бармен? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.02.2012 22:38

  6 лютого всі бармени світу святкують своє професійне свято, тому в мене виникла ідея провести опитування на тему: "Яким має бути хороший бармен?" Провівши невеличке опитування, можу запропонувати вам перлік характеристик та навичок, які люди хочуть бачити в барменах.

  Анна Мартини
  Анна Мартини


  Хороший бармен в наше время редкость! Он должен быть быстрым и шустрым, ведь три часа ждать один коктейль никому не охота. Но как мне кажеться, в первую очередь, он должен быть креативным!Простого знания ингредиентов мало, нужно уметь заменять компоненты (если один из нужных отсутствует или закончился) так, чтобы не изменять желаемый вкус. Хороший бармен не только „коктейль-мастер”, но и, часто случается, терпеливый слушатель душевных излияний клиента, поэтому терпение и обаятельная располагающая улыбка тоже очень важные качества.

  Дмитрий Барановский
  Дмитрий Барановский


  Де б ви не були, саме від бармена залежить як якісно та швидко будуть обслуговувати клієнтів. В першу чергу бармен повинен бути завжди в хорошому настрої та правильно поводитись зі своїми клієнтами.
  Він повинен бути швидким та точним, а коктейлі повинні бути не тільки красивими на колір, а й мати приємний смак. Це я кажу як бармен.

 • Житомирським студентам розповідали про рак молочної залози в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 01.02.2012 20:43

  31 січня в Житомирському агротехнічному коледжі пройшов семінар, під час якого студентам розповідали про способи виявлення та методи обстеження раку молочної залози. Також студентам розповіли про фактори ризику, які можуть спричинити онкологічні захворювання.
  Подібний семінар був проведений 24 січня для студентів ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну».


  Інформаційно-просвітницькі семінари проводяться Наталією Кривой – заступником директора центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Українського жіночого фонду та Фонду ім. Комен в Україні.

 • "Нехай мене покритикує одна розумна людина, ніж схвалить сотня дурнів",- Костянтин Куліков в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 30.01.2012 17:50

  Пропоную вашій увазі інтерв'ю з Костянтином Куліковим - керівником ЖММГО „Оксія”, яка була заснована у серпні 2002 року як молодіжна організація „Роза Иерихона”. Ця організація розвиває діяльність у кількох напрямках: література, музика, фотографія, образотворче мистецтво. Результати творчої діяльності членів організації оприлюднюються періодично на виставках-презентаціях, творчих вечорах, концертах, у пресі та самостійних виданнях.
  Серед здобутків організації потрібно відзначити перемоги на всеукраїнських та регіональних конкурсах.

  Костянтин Куліков
  Костянтин Куліков


  Костю, як все починалося?
  Фактичним початком організації можна вважати діяльність неофіційної організації "Провінція", яка веде відлік від часу проведення свого першого засідання 18 серпня 2000 року, де власне я й запропонував створити літературне об’єднання. За період існування „Провінції” видано п’ять альманахів з однойменною назвою, проведено декілька авторських вечорів та поетичних вистав.

  ФестивальОксія
  ФестивальОксія
  4 коментарі
Всього 66 на 14 сторінках