Сашко

Останні записи

 • «Мер Житомира не дозволив справляти природні потреби під радою» в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.04.2011 09:57

  27 квітня о 13:00 за адресою м. Житомир, вул. Михайлівська, 2 під стінами міської ради відбулася безпрецедентна театралізована акція «Горщик чи мер – хто мій надійний партнер?»

 • Тюльпанова алея для студентів=) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 27.04.2011 13:28

  Краса врятує світ!!! Це гасло найбільше підійшло б Музиці Олександру Леонідовичу – декану соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка. Саме з його ініціативи у дворі вузу з'явилася чудова тюльпанова алея, яка вже другий рік радує око студентів та гостей університету.

  1 коментар
 • Ірен Роздобудько та Ігор Жук в Житомирі. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 27.04.2011 11:21

  27 КВІТНЯ о 17:00 запрошуємо всіх гостей та жителів міста Житомир на зустріч та автограф-сесію з Іреною Роздобудько та Ігорем Жуком до ТЦ «КВАДРАТ».

  Вхід - філіжанка кави :)

  Нова книжка Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі» продовжує серію «Мандри» видавництва «Нора-Друк», в якій вже виходили оповіді Максима Кідрука та Лесі Ворониної. Відома письменниця в своїй новій книзі переко­нує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності.

  Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...

  Автор понад трьохсот пісень, кіносценарист, художник та фізик Ігорь Жук зібрав разом 24 своїх пісні на новому диску «Лист», назву якому дала пісня-лауреат конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «Пісенна лірика про кохання».

 • «Подаруй дітям свою любов!» виставка фотохудожника Романа Котикова. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.04.2011 18:52

  Діти – наша радість і життя! Діти – наша надія та майбутнє! Вони живуть у власному світі, який багато хто з дорослих не бачить!

  Запрошуємо жителів та гостей міста Житомира на соціальну фотовиставку «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова.

 • Великдень обпалений Чорнобилем... в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.04.2011 18:49

  У 25-ті роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції студенти ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка вшанували пам'ять усіх, хто віддав своє життя і здоров'я під час ліквідації наслідків катастрофи.

  У хвилину мовчання студенти і викладачі зі свічками в руках згуртувались у цифру 25.

  1 коментар
Всього 66 на 14 сторінках