Сашко

Останні записи

 • В Житомирі пройшов гендерний геокешинг в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.05.2011 15:38

  В парку імені Юрія Гагаріна за ініціативи центру гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка та за підтримки Українського Жіночого Фонду 6 травня був проведений гендерний геокешинг.

  Геокешинг – це спортивні змагання між командами, які полягають в тому, що різні команди за допомогою GPS-навігаторів та спеціально створених мап долають певні відстані, на яких знаходять схованки із завданнями. У гендерному геокешингу зміст завдань наповнений гендерним компонентом. Він спрямований на те, щоб допомогти учасникам і учасницям команд краще зрозуміти сутність гендерної тематики.

  11 коментарів
 • "МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 05.05.2011 20:30

  В Житомирі до Міжнародного Дня Захисту Дітей 30 травня о 18.00 в приміщенні Житомирської обласної телерадіокомпанії, відбудеться фінальне шоу дитячого фестивалю талантів і краси "МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011".

 • Громадські організації та мета їх створення. (Думка студентів) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 05.05.2011 11:00

  Останнім часом створюється безліч громадських організацій, які мають гучні назви та гасла. Майже всі з них стверджують, що метою їх створення є "великий і чистий задум". Та чи так це є??? Чи насправді громадські організації створюються аби допомагати??? Про це ми вирішили запитати студентів - людей, силу і завзяття яких найчастіше і використовують такі організації. Ми запитали в них: "Для чого, на вашу думку, створюються громадські організації",- і ось які відповіді ми отримали:

 • Житомир - Єдиний Ритмом. Пройшов ІІ Всеукраїнський арт-моб “Єдині ритмом - звучить Україна” в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 04.05.2011 11:15

  Вже вдруге Житомирські барабанщики беруть участь у Всеукраїнському арт-мобі “Єдині ритмом”. На цей раз шалені ритми барабанів підірвали саме серце міста — вулицю Михайлівську. До дійства долучилось близько тридцяти музикантів — новачків та професіоналів. Упродовж двох годин 30 квітня вони імпровізували на вільні теми та радували перехожих своєю майстерністю. Не завадив барабанщикам навіть дощ, вони продовжували з іще більшим завзяттям.

 • Ірен Роздобудько в Житомирі презентувала нову книгу в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.04.2011 13:57

  В Житомирі 27 квітня у приміщенні «Кавоманії» відбулась презентація нової книжки Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі». Також презентувався диск відомого українського барда Ігоря Жука, який є чоловіком Роздобудько.

  1 коментар
Всього 66 на 14 сторінках