Сашко

Останні записи

 • "Скрипка це королева музики, а баян можна назвати королем". в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.05.2011 11:51

  Нещодавно мав можливість поспілкуватися з молодим талантом,- людиною яка майже увесь свій вільний час віддає музиці. Хлопцю, якого часто можна побачити на вулицях Житомира з величезною валізою за спиною, чи з баяном в руках.

  Буду радий розповісти вам про Івана Завадського лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Лауреата всеукраїнського конкурсу "Нові імена України" (2009 р.), дипломанта перших дельфійських ігор, що проходили в Києві...

  Найбільшим своїм досягненням вважає те, що отримав третю премію в класичній категорії та другу в в естрадній у IV Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», що проходив з 30 квітня до 4 травня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

 • Роуп-джампінг,- драйв на мосту!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.05.2011 21:23

  Житомиряни мали можливість пригнути з мосту, звичайно ж зі страховкою. Цей незвичний вид спорту називається роуп-джампінг.

  Роуп-джампінг (англ. ROPE Jumping) — це напрям екстремальної активності, що полягає в стрибку і подальшому вільному падінні (польоті вниз) з високого об'єкту. При цьому для зупинки падіння використовується амортизуюча система альпіністських мотузок і спорядження. У польоті можна виконувати акробатичні трюки і елементи. Винайдений американським скалолазом Деном Османом в 1989 році.

  Відмінність від в тому, що в банджі-джампінгу стрибок здійснюється вертикально вниз з гумовим канатом, в роуп-джампінгу стрибки здійснюються на альпіністському спорядженні з переходом в горизонтальний маятник.

 • "На творчість мене надихають діти",- Світлана Гресь. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.05.2011 12:02

  Світлана Гресь, літературний псевдонім Світлана Штатська - письменниця, громадський та політичний діяч... Пройшла шлях від звичайної дівчинки, яка писала вірші в школі до керівника Житомирської обласної літературно-мистецької студії імені Михайла Клименка. Її твори були визнані найкращими на обласному літературному конкурсі «Гранослов»

  та Всеукраїнському літературному конкурсі імені Валентина Грабовського.

  Також вона є лауреатом премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» в номінації «за творчі досягнення».

 • Театралізований захід до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 12.05.2011 02:29

  Студенти та викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника, яке будудуть відзначати 14 травня, всі, хто чтить пам'ять одного з найбільш відомих новелістів України, провели театралізований виступ, в якому розіграли сценки з життя та творів Стефаника.

  2 коментарі
 • Гурт "Полюси" відзняв кліп на пісню "Однакові сни" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.05.2011 10:33

  В парку культури та відпочинку міста Коростень 6 травня відбулись зйомки кліпу поп-рок гурту "Полюси", що з Чернівців. Зйомки відбувались за підтримки житомирської обласної молодіжної громадської організації "ХХІ покоління".

  Зі слів Віталія Сівка - голови ЖОМГО "ХХІ покоління", саме він запропонував зняти кліп у Коростені. "Я вперше був у Коростені пів року тому, я був на стільки вражений красою міста, що не зважаючи на те, що перші дні зйомок проходили в Києві, я запропонував хлопцям відзняти частину кліпу на пісню "Однакові сни" тут, і вони погодились",- розповідає Віталій.

Всього 66 на 14 сторінках