Сашко

Останні записи

  • "Своєю фотовиставкою я хочу привернути увагу людей, які хоча б чимось можуть допомогти цим беззахисним дітям",- Роман Котиков в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:49

    На наступному тижні відбудеться відкриття фотовиставки «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова, тож я вирішив поспілкуватися з ним і дізнатись про особливість цієї фотовиставки, а також презентувати вам, дорогі читачі, частину робіт, які будуть представлені на вистаці:

  • Фінал проекту "Гендерний геокешинг" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:17

    24 травня для студентів Житомирського агро-технологічного коледжу було проведено останній геокешинг на тему «Гендер і суспільство». Даний задум реалізовувався в рамках проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за підтримки Українського Жіночого Фонду спільно з Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери та Центром гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка.

    В загальному було проведено 4 геокешинги. Після кожного з них учасники ділилися своїми враженнями, (детальніше про геокешинг читайте:http://poglyad.com/blog/122/646/), тож нижче пропоную Вашій увазі враження учасників, коментарі до яких будуть зайвими:

    Команда «Гармонія»
    Команда «Гармонія»

    "Всі веселі, креативні…

    Всі чудові і спортивні!!!

    Ми бажаєм Вам добра!

    Гендерного всім чуття!!!"

    Команда «Паритет»
    Команда «Паритет»

    "Було весело і класно

    І прийшли всі дуже вчасно…

    Швидко бігали, стрибали,

    Всі завдання розв’язали!

    І пограли і сміялись,

    З гарним настроєм зостались!

    Дякуємо тренерам, нашим

    любим організаторам і

    наставникам!!!!"

    1 коментар
  • Олександра Нонік розповіла як в Житомирі пройшов конкурс краси "МІНІ МІС УКРАЇНА ПІВНІЧ 2011" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 21:15

    24 травня у приміщенні Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги пройшов дитячий конкурс краси "Міні міс Україна Північ 2011". В конкурсі брали участь дівчатка від 5 до 13 років. Організатором цього конкурсу виступало модельне агенство "NONIK models". Мені вдалося поспілкуватися з директором цього модельного агенства Олександрою Нонік:

    Олександра Нонік
    Олександра Нонік
  • Чи дадуть результати студентські мітинги проти влади??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 19:12

    25 травня відбулася студентська акція протесту проти деградації освіти в рамках всеукраїнської кампанії проти проекту нового Закону "Про вищу освіту". Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Акція протесту проходила більше ніж в 15 містах України.

    Але чи потрібні ці мітинги студентам? Адже, як показує досвід, вагомих результатів подібні мітинги не дають.

    Про це ми вирішили запитати самих студентів:

    Людмила Поліщук - студентка.
    Людмила Поліщук - студентка.

    На мітинг я не ходила, бо фактично жоден зі студентських мітингів не приніс плідних результатів. Їх, зазвичай, ігнорують.. Тому, особисто у мене, руки давно вже опустилися, і зникла надія щось змінити. Зараз кожен сам за себе.. на жаль(

    Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )
    Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )

    Звичайно студентські мітинги результативні. Адже будь-яка держава працює і орієнтується насамперед на молодь. І тому позиція студентів, які уособлюють майбутнє, завжди береться до уваги, їх чують. І чим дієвіша студентська молодь тим краще. Це свідчить про активність і небайдужість, а отже державі, що має такий цвіт нації, однозначно БУТИ!

  • Річард Камерон -Вольф: "Коли б я знав мову, я жив би в Україні" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 23.05.2011 11:48

    В рамках третього міжнародного фестивалю "Житомирська музична весна" Житомир відвідало багато відомих музикантів. Одним із таких є професор Нью-Йоркського університету,- композитор Річард Камерон-Вольф.

    Після закінчення університету почав викладати у різних університетах, зокрема університет Вінконсинту а з 1975 році переїхав до Нью-Йорку, де викладав у державному університеті Нью-Йорку. Зараз проживає в Нью-Мексико (США).

    1 коментар
Всього 66 на 14 сторінках