Лілія Демидюк

Останні записи

 • Кава та чай для схуднення в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2013 16:23

  З настанням сезону відпусток збільшує свою актуальність тема нормалізації ваги. Безліч порад та описів дієт заполонюють сторінки паперових та електронних видань. Проте найдієвішою залишається фундаментальна порада – щоби підтримувати себе у хорошій фізичній формі потрібно вести рухливий спосіб життя та практикувати здорове харчування.

  Стосовно здорового харчування у сучасному світі виникає багато проблем. Про нього багато говорять, але наскільки воно реальне, коли усі вирощені продукти харчування кількаразово обробляються хімічними речовинами, які поступово зашлаковують організм людини та погіршують обмін речовин.

 • Закохана баба Яга: епізод 13 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 18.03.2013 22:15

  Вона навмисне старалась виглядати діловою жінкою, аби потенційний претендент не думав, що вона тільки ним і марить. Хоча насправді так і було – вислів «потенційний претендент» уже не відповідав дійсності: красивий мужчина з фото давно оселився в її думках. Яга тепер не спала по пів ночі і думала, думала, думала… Частина її думок були рожевого кольору – як він її любитиме, носитиме на руках, даруватиме квіти та цукерки. Вона навіть не прагнула бути в цьому оригінальною – їй було достатньо того, що усім пересічним жінкам. Інша частина думок була блакитного кольору – як вони одружаться та поїдуть у весільну подорож до моря. Тільки не до того, що уже давно забруднене промисловими викидами, а до чистого як сльоза (сльоза радості – уточнювала вона сама собі). Це мають бути якісь красиві острови, які саме, вона придумає згодом. Загалом, вона мріяла як Магеллан здійснити якесь географічне відкриття. Відкрити хоча б якийсь невеликий острів, що згодом називався б «Острів Яги».

 • Надія Гербіш: «Щастя або є – за будь-яких обставин, або його немає» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 14.01.2013 19:19

  Молода тернопільська письменниця Надійка Гербіш уже завоювала серця багатьох читачів. Її книга «Теплі історії до кави», починаючи з ХІХ Форуму видавців у Львові, користується великою популярністю та посіла перше місце серед десятки лідерів продажу у мережі книгарень «Є». Численні презентації, інтерв’ю з авторкою, рецензії, обговорення у соцмережах ще раз доводять великий інтерес загалу до творчості Надійки. Наприкінці грудня письменниця потішила своїх шанувальників новою книгою – «Теплі історії до шоколаду». Її невеликі оповідання з простим сюжетом приваблюють величезним оптимізмом та відчуттям затишку. Він там усюди – в кожному абзаці. Герої її оповідань – щасливі, й не тому, що у них таке красиве життя, а тому, що вони самі вкладають у кожен прожитий день дещицю щастя та любові. Невже таке можливе в реальному житті? Я вирішила дізнатись про це, порозмовлявши з авторкою.

  1 коментар
 • Біла троянда в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 30.12.2012 21:20

  У моєму домі оселилась біла троянда. Вона стала бажаною гостею. Я приносила їй чистої підсолодженої води, відчиняла у кімнаті вікно, аби їй вільніше дихалося, не вмикала голосно музику і говорила у її присутності тільки про хороше. Оскільки у моєму домі лише одна кімната, то мені більше ніде було говорити про щось інше, окрім хорошого. З часом я настільки до цього звикла, що почала думати теж тільки про хороше. Мабуть тому троянда гостювала у мене довго: аж цілих три тижні. Кажуть, троянди рідко так надовго приходять у гості. В мене склалося враження, що вона була дуже рада нашому знайомству і теж при мені не думала нічого поганого, тому залишалася чарівною увесь час гостювання. Я брала її на кухню, коли готувала їсти, аби вона мене надихала. Іноді, я починала щось наспівувати і мені вдавалися натхненні та чудернацькі страви. Троянда була чудовою музою. І коли ми засинали нам снилися кольорові сни – мені та білій троянді. Зранку я ці сни записувала і виходили або вірші, або оповідання, або есемески Коханому.

  Можна сказати, що це він приніс до мого дому білу троянду. Та насправді – це вона його привела. Хочете вірте, а хочете ні, але спершу йому сподобалась біла троянда, а потім він почав шукати кому її подарувати і знайшов мене.

 • «У вирі емоцій я частіше трощу меблі, ніж штампую ямби» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 24.12.2012 18:01

  Оксана Самара – молода, енергійна поетка-киянка, яка мене зацікавила умінням наполегливо та з гумором пропагувати свою творчість. Вона активна учасниця та співорганізатор численних літературних заходів, її твори можна знайти на багатьох літературних інтернет-ресурсах та у паперових виданнях. Невдовзі має вийти збірка поезій Оксани – «Дорогосказ», тож про неї ми й поговоримо. Розмова з цією авторкою – одне задоволення, бо ж окрім різнобічної освіти (біолог та кільтуролог), в її особистості поєднується інтенсивна емоційність, бурхливість та здатність до вироблення логічних стратегій, чудова іронія та самоіронія.

Всього 159 на 32 сторінках