Лілія Демидюк

Останні записи

 • Поезія серед буднів в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 05.04.2011 18:13

  Він сам ще не певен чи є поетом, чи людиною, яка відчуває потребу в поезії. Але він точно знає, що слово може вмістити багато: думки, переживання, спогади.

  У віршах Гавал Омар концетрує свої враження та висновки про життя. Для українського читача вони цікаві тим, що написані людиною, яка виросла і вихована у близькосхідній країні, пізнавала світ крізь призму арабської культури.

 • Мезозой сучасної епохи (за романом Ігоря Павлюка «Мезозой») в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 05.04.2011 01:16

  Цей роман був опублікований на сторінках літературного часопису «Кур’єр Кривбасу» у 2005 році (№ 192-193), проте актуальний і досі, бо ж справжній твір мистецтва, на думку дослідника літератури Г.-Ґ.Ґадамера, має позачасову актуальність. Сам автор роману – Ігор Павлюк, вважає, що боротьба із часом – то справжнє поетове завдання. Чому поетове? Бо І.Павлюк – поет за мисленням і стилем письма, емоційність та образність його поезій плавно переходить у прозу, в якій автор порушує важливі для української людини теми, та й, мабуть, не лише для української…

 • Літературна любов Наталі Пасічник в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 03.04.2011 23:36

  Наталя Пасічник – молода тернополянка (родом з Теребовлі), яка активною літературною діяльністю засвідчила, що мистецтво слова для неї особливо важливе. Вона – поет, есеїст, перекладач та філолог-науковець. Автор поетичних збірок: «Елегія печалі» (Теребовля, 2002 р.), «Портрети доби Ренесансу» («Джура», Тернопіль, 2006 р.), «Гра в три руки» («Видавництво Сергія Пантюка», Київ, 2009 р.). Переможець багатьох літературних конкурсів, відповідальний секретар Богемного Вісника «Культреванш». Член редколегії журналу «ЗОЛОТА Пектораль». Член Національної спілки письменників України з 2009 р. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з цією молодою письменницею.

  1 коментар
 • Арктика (іронічно-ліричне оповідання) в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 03.04.2011 00:38

  Там замерзають усі почуття. Але так вони довше зберігаються. У кристалізованому вигляді. Напевно, можна говорити про вічну любов білих ведмедів під полярним сяйвом. І тобі це сподобалось. Хоч ти ніколи не пробував моржувати і любиш довго та нудно ніжитися в гарячій ванні, а потім ще довше й нудніше спати, тебе, все ж, захоплювала суворість та вишуканість замерзлих почуттів. Періодично ти впадав у сплячку, наче б то була довга полярна ніч, і не мало значення, яка пора доби у твоєму місті.

 • Легенда про фортеп’яно... в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 02.04.2011 18:09

  Фортеп’яно було ще живим, коли його замурували в стіну, обклали зусібіч цеглою і забули про музику, яка билася у ньому як серце… Звели будинок і фортеп’яно мучилося в стіні того будинку. Нестерпно мучилося: било клавішами об стіни, благало звільнити його з кам’яного полону… Його музика розтікалася усіма шпаринами будинку, тому в ньому ніколи не було тиші, хіба важка і знесилена, – коли фортеп’яно втомлювалось благати про волю.

  1 коментар
Всього 159 на 32 сторінках