Лілія Демидюк

Останні записи

 • Закохана баба Яга: епізод 2 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 21:51


  На привабливе оголошення Яги ніхто не реагував. Вона терпеливо почекала три дні, аж доки миша самотності не вигризла у її свідомості кілька дірок. Поки лінивий котище самовпевнено наминав сало, Яга вирішила зробити інтернет-розвідку на тему уподобань чоловіків. Виявилося, що представники сильної статі люблять красивих і молодих жінок, не занадто мудрих, але й не зовсім дурних, і що найбільше вразило Ягу, – більшість чоловіків надає перевагу білявкам.

 • Закохана баба Яга: епізод 1 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 01:59

  Баба Яга облаштувалась в новій хатинці на колесах. То була така вимога часу – на курячих лапках далеко не зайдеш, а в Яги були великі плани на майбутнє. Вона оселилась неподалік від міста і вечорами переодягалась у молоду красуню, шукаючи у затишних кав’ярнях вигідних знайомств. Язі раптом здалося, що у неї багато нерозкритих талантів й для їхнього розвитку їй потрібен меценат та продюсер. У якій сфері бажає проявити свої здібності вона не знала, але відчувала, що творча енергія у ній кипить та переливається усіма судинами тіла.

 • Риба (загадкове оповідання) в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 10.04.2011 21:39

  Так бракувало твого голосу, коли ти приходив з мушлями в долонях як наречений, а голосу не мав. Я робила з мушель намисто, нанизувала їх на нитку, а ти нічого не міг сказати. Врешті в мене назбиралась ціла колекція разків намиста, ти приходив і відходив, і нічого не говорив.

 • Любов як природній стан у повісті Оксани Пронюк «Не виплач моєї сльози…» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 10.04.2011 01:01

  Вже у самій назві повісті закодоване значення сокровенності болю, який потрібно у собі берегти, бо ж біль дозволяє нам народжуватися і рости, ставати собою. Усі герої цього твору ще раз нагадують нам, що серце, яке болить – ще живе. І ніхто з них не має страху страждати і кожен має відвагу любити. Авторка вдало показує глибину і простоту любові, яка полягає не у демонструванні вишуканих манер і проголошенні матафоричних зізнань, а у природності.

 • Читання як співтворчість в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 08.04.2011 21:41

  більшість школярів, студентів і згодом просто дорослих людей вважає читання поезії нецікавим і непотрібним заняттям. Відвертіші зізнаються, що віршів не розуміють і не сприймають. Лише одиниці, що якимось чином втрапили у сферу поезії, знають яка це прекрасна річ! Чому ж це так? Можливо справді вірші творяться лише для вибраних, а для більшості їхній сенс занадто недосяжний? Зовсім ні. Справа в тому, що, як і будь-яка людська діяльність, читання потребує навичок. Я маю на увазі усвідомлене читання, що супроводжується виснуванням власної думки про твір і якщо вона буде позбавлена однозначності, то тим ліпше для розвитку естетично базованого світогляду і мислення.

Всього 159 на 32 сторінках