Лілія Демидюк

Останні записи

 • «Та ти ж іще норма-а-альний чоловік!.. хоч і поет!..» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 20.04.2011 17:44

  Нещодавно у мене була цікава розмова з відомим українським письменником та науковцем Ігорем Павлюком. Попри те, що ця людина має багато досягнень у сфері науки та літератури, - залишається доступним у спілкуванні. Ігор Павлюк - лауреат Народної Шевченківської премії, всеукраїнських літературних премій імені Василя Симоненка, імені Бориса Нечерди, імені Маркіяна Шашкевича, імені Григорія Сковороди, міжнародної літературної премії «Тріумф», доктор наук із соціальних комунікацій, автор більше 500 публікацій у періодиці, наукових збірниках та 27 окремих книг поезії та прози. Пропонуємо вашій увазі поетично-спонтанне та прозово-філософське інтерв’ю з цією неординарною людиною.

  На фото: Ігор Павлюк та Лілія Демидюк
  На фото: Ігор Павлюк та Лілія Демидюк
  1 коментар
 • Закохана баба Яга: епізод 5 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 20.04.2011 01:27

  Одного разу я йому сказала, що він такий хороший, що мені хочеться його з’їсти. Він чомусь не зрадів з такого компліменту й кількома днями пізніше сказав мені, що я найпухнастіша у світі, але нам краще обмежити спілкування. Я хотіла було образитись і гонорово піти, але таки не змогла й натомість спитала, чому він так вирішив. Він пояснив, що хоч нам і цікаво разом, ми занадто різні й у нас не може бути спільного майбутнього. Я розуміла, що він у чомусь має рацію, але всі мої почуття заперечували це. Я мало не розплакалась і ледве стрималась, щоби не сказати йому щось погане. Ми розійшлись мирно і це було вперше в моєму житті, бо як правило мої колишні залицяльники стають моїми ворогами, а він таки залишився другом.
  – Звідки знаєш?
  – Я інколи знаходжу біля своїх дверей яблука та груші, і в них є сліди від його голочок… – на цім слові лисиця не витримала й заплакала.


 • Закохана баба Яга: епізод 4 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 18.04.2011 02:26

  Бабину задуму перервало шкряботіння у двері. Якийсь несміливий гість напрошувався до хати. Яга відчинила двері й побачила свою товаришку і колишню сусідку лисицю Риту.

 • Закохана баба Яга: епізод 3 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 16.04.2011 01:48

  Наступного дня Яга прибралася у червону сукню, одягла чорний з широкими полями капелюх, до нього причепила жагуче червону квітку й пішла у місто на прогулянку. Вона хотіла піти до театру, або потрапити на мистецьку виставку, але виявилось, що у театрі сьогодні опера, а на виставці експонуються фото оголених жінок. І перше, і друге її не цікавило. Тож вона з легким розчаруванням пішла центральним проспектом міста. Аж раптом її задуму обірвав сигнал автомобіля. Яга глянула у той бік, звідки почула сигнал. Біля неї спинився сріблястий шевролет

 • Чи варто бути філологом? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 13.04.2011 22:54

  11 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч з професором Вірою Агеєвою з нагоди презентації книги літературознавчих статей "Апологія модернізму: обрис ХХ" (видавництво "Грані-Т", 2010). Модерувала бесіду Ірина Старовойт.

Всього 159 на 32 сторінках