Лілія Демидюк

Останні записи

 • Тетяна Луньова: "Я не розділяю в собі людину, жінку і письменницю, я відчуваю себе як єдину цілісність" в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 07.05.2011 17:04

  Нещодавно я мала чудову нагоду поспілкуватися з письменницею, художницею Тетяною Луньовою. Мені заімпонувало її щиро-дитинне ставлення до світу, яке, водночас, поєднується з глибоким інтелектуальним осмисленням реальності. Моя співрозмовниця прагне до гармонії в самій собі, у творчості, у житті, а це – найважливіше і, мабуть, найважче завдання для сучасної людини.

 • Закохана баба Яга: епізод 7 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 04.05.2011 22:43


  У Яги наростав внутрішній протест. Попри веселі голоси ведучих, пропозиція роботи виглядала детективно-сумно: ходити й чіплятися до живих створінь, поки вони не розсердяться й не пошлють на всі чотири сторони (в кращому випадку). Але тут ведучі наче вгадали думки Яги й почали давати рекомендації як поводитися з агресивними клієнтами – пропонувати заспокійливі чаї під назвами «Нірвана», «Дзен» і «Таємниця, вкрита сутінками». Остання фраза переконала Ягу вийти із залу. Вона уже не знала, чи іще жаба, чи перетворилась на царівну, але знала точно, що не така вона погана баба Яга – бувають гірші.

  5 коментарів
 • Закохана баба Яга: епізод 6 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 02.05.2011 01:03

  Кілька днів Яга була під враженням від розповіді подруги. Виглядало так наче вона прочитала захопливий роман і серцем залишилася разом з героями. Коли на четвертий день баба Яга позбулася романтично-мрійливого туману роздумів, з твердим раціоналізмом вона вирішила знайти собі хорошу роботу. Їй набридло працювати прибиральницею, хоч і дбала вона про чистоту у приміщенні податкової адміністрації. На роботі її цінували за акуратність та віртуозне володіння мітлою, вона мала непогану платню, трохи більшу ніж викладачі університету.

  1 коментар
 • Поезія зі смаком кави в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 30.04.2011 23:10

  Любов до кави стала неодмінним атрибутом життя багатьох людей. Бадьорість та гарний настрій, які дарує цей напій, бажані завжди і всюди. Тому серед шанувальників кави є люди різного віку, професії, соціального статусу. Звісно, ця фатальна любов не оминула й поетів. Вважається, що кавовий напій стимулює політ фантазії під час творчості, створює затишну атмосферу під час розмови. Перетворившись у звичний напій, кава не перестає дарувати насолоду своїм смаком, запахом. Поети вміють її смакувати, пити повільно, малими ковтками, а потім ці враження загадковими іскринками вплітаються у тканину їхніх творів. Виникають чудернацькі образи, неповторні як візерунки кавової пінки.

 • Сакура у Львові в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 30.04.2011 00:56

  Ужгород вважається єдиним містом в Україні, де росте і квітує сакура. У другій половині квітня це місто заполонюють тисячі туристів, які бажають встигнути насолодитися чудовим видивом розквітлих дерев.

Всього 159 на 32 сторінках