Лілія Демидюк

Останні записи

 • Сніжинки для сфінкса в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2011 13:35

  У наше життя іноді приходить казка, але частіше за все, вона нас обминає: ми ж не віримо у її здійсненність. Залишаємо її у дитинстві. А в дитинство так хочемо повернутися.

  Іноді нам сниться незнайомий голос. Він розповідає казки. Вранці нічого не можемо пригадати. Але голос розповідає казки. Його дивна наполегливість нас приголублює, і у нас з’являється друге життя. Мати його із собою – це бути завжди молодим.

 • Світло і тінь в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 03.06.2011 01:01

  Слова як швидкісний потяг мчать до тебе. Світло випереджає їх. А ми стоїмо на пероні і помічаємо як річка часу шумить по рейках, наче б захлинаючись і схлипуючи. Ми ж не вміємо плакати і взагалі не вміємо бути. Невідомість залатує наші розірвані сни, але ми не прокидаємось… Порожній простір стає прозорим і вічним, а голос твій заблукав бездоріжжям.

 • Закохана баба Яга: епізод 8 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 31.05.2011 22:36

  З таких екзотичних спогадів Ягу повернув до реальності чийсь дуже знайомий голос:
  – О, привіт, Ягуся! Ти що тут робиш? Медитуєш перед стовпом? – іронічно промовив давній знайомий.
  – Привіт! Я от думала, що це оголошення про кицьку, бо якраз шукаю пару для свого кота, а то виявляється інше… Здалеку не розгледіла, – з легкою усмішкою викрутилась Яга. Говорити правду, про те, що вона шукає роботу оцьому типові їй не хотілось.

  Змій Вогнедихальний стояв перед нею у лискучому костюмі з яскраво-рожевою модною краваткою і задоволеним виразом обличчя. Він майже не змінився за ті десять років, що вони не бачились, лише кругленьке черевце видавало його зрілий вік.

  3 коментарі
 • Про що можуть розповісти квіти? в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 29.05.2011 15:59

  Подаровані квіти можуть не просто свідчити про симпатію чи повагу, а можуть говорити набагато більше…

  На Сході здавна квіти були мовою закоханих, ця мила традиція стала відомою у Європі з 18-го століття і мала назву «Селам» (привітання). Мовою квітів гілка троянди означала «так», а листок троянди – «ні», конвалія – «я довго й таємно кохаю тебе», айстра – «чи любитимеш завжди?».

  3 коментарі
 • Веловідпочинок у Львові в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 24.05.2011 15:05

  Ось такі оголошення розвішані на деревах у Стрийському парку у Львові. Усі бажаючі тепер мають можливість взяти на прокат велосипед і милуватись краєвидами парку на швидкості.

  У вихідні тут діє пункт велопрокату біля кінотеатру «Львів», у якому окрім велосипедів для дорослих та підлітків, є машини для дітей, тож найкраще йти на відпочинок цілою сім’єю.

Всього 159 на 32 сторінках